Lokata 4% w Toyota Banku

lokata 4 toyota bank oprocentowanie

Toyota Bank po raz kolejny próbuje zachęcić do siebie nowych klientów. Sporo popularnością cieszyły się promocje organizowane razem z Agorą, gdzie można było dostać 60 zł lub nawet aż 140 zł. Od wczoraj w Toyota Banku dostępna jest 6-miesięczna Lokata 4%. Oprocentowanie bardzo wysokie ale oferta przeznaczona jest tylko dla nowych klientów otwierających Konto Jedyne, którzy w ostatnich dwóch latach, tj. od 16.07.2013 r. do 15.07.2015 r. nie posiadali konta w Toyota Banku. Wniosek o otwarcie Konta Jedynego wraz z Lokatą 4% można złożyć do 31.07.2015 r.

Aby otworzyć Lokatę 4% należy po uruchomieniu Konta Jedynego skontaktować się telefonicznie z Toyota Bankiem. Minimalna kwota Lokaty 4% to 3.000 zł, maksymalna to 10.000 zł. Można otworzyć 3 Lokaty 4% więc maksymalnie można ulokować aż 30.000 zł. Takie oprocentowanie do takiej kwoty i na taki okres to rzadkość. Poza tym standardowo – Lokata 4% odnawia się po 6 miesiącach na kolejny okres a jej zerwanie powoduje utratę naliczonych odsetek. Należy pamiętać, że obsługa Konta Jedynego kosztuje 2,49 zł miesięcznie – można tej opłaty uniknąć wykonując transakcje kartą debetową na kwotę 400 zł. Ale można się z tą opłatą po prostu pogodzić. Wszystkich zainteresowanych Lokatą 4% zapraszam tutaj:

lokata 4 toyota bank


Jednocześnie zostało obniżone oprocentowanie Lokaty Plany Depozytowy na 80 dni do 3%. Choć to i tak bardzo dobre oprocentowanie. Na Lokatach Plan Depozytowy można ulokować maksymalnie 49.000 zł. Oprocentowanie pozostałych lokat w Toyota Banku nie uległo zmianie – o szczegółach można poczytać tutaj. Ten mały, niepozorny bank obecnie ma chyba najlepszą ofertę depozytową, szczególnie dla lokat bez dodatkowych wymagań (oprócz konta osobistego).


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj po przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.