Lokata Gwarancja Zysku w Centrum Finansów Aviva z darmowym ubezpieczeniem

lokata gwarancja zysku aviva

W Avivie, a właściwie w Centrum Finansów Aviva od dłuższego czasu dostępna jest Lokata Gwarancja Zysku na 2 miesiące z oprocentowaniem 4,40%. Minimalna kwota Lokaty Gwarancja Zysku to 2.000 zł a maksymalnie można ulokować 20.000 zł. Oferta dostępna jest bez dodatkowych produktów po wcześniejszym umówieniu spotkania w placówkach Centrum Finansów Aviva. Dodatkowo w zamian za założenie Lokaty Gwarancji Zysku można otrzymać krótkoterminowe bezpłatne ubezpieczenie. Z początkiem października oferta stała się nieaktualna.

Póki co placówki Centrum Finansów Aviva znajdują się w miastach: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie oraz Wrocławiu. Aviva niedawno przejęła sieć pośredników Expander więc za jakiś czas na pewno Lokata Gwarancja Zysku będzie bardziej dostępna. Ale jeżeli ktoś ma możliwość i trochę czasu na spotkanie w jednym z wyżej wymienionych miast ma szanse skorzystać z bardzo wysokiego oprocentowania. A jeżeli nie mieszkamy w tych miastach to należy poczekać – kwestią czasu jest pojawienie się podobnej oferty w Expanderze.

lokata gwarancja zysku

Bezpłatne ubezpieczenie w ramach Lokaty Gwarancji Zysku to:

  • Ubezpieczenie podróżne na 7 dni.
  • Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na kwotę 10.000 zł na 3 miesiące.
  • Ubezpieczenie mieszkania od włamania i kradzieży na 15.000 zł na 3 miesiące.
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na kwotę 15.000 zł na 3 miesiące.

Propozycję ubezpieczenia dostaniemy na spotkaniu. Otrzymamy wtedy tzw. certyfikat którzy należy aktywować w ciągu 30 dni. Od momentu aktywacji liczy się czas obowiązywania ubezpieczenia. Wyjątkiem jest ubezpieczenie podróżne, które można aktywować w ciągu 90 dni. Istnieje możliwość negocjowania oprocentowania Lokaty Gwarancji Zysku ale można na to liczyć tylko w przypadku zakupu dodatkowych produktów. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Gwarancja Zysku zapraszam tutaj:

lokata gwarancja zysku oprocentowanie

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.