Całkiem dobra Lokata 2-letnia w Alior Banku

lokata 2-letnia Alior Bank

Alior Bank całkiem niespodziewanie i trochę po cichu podwyższył oprocentowanie swojej Lokaty 2-letniej. Od 24.06.2015 r. Lokata 2-letnia w Alior Banku oprocentowana jest na aż 3%. To całkiem spore oprocentowanie i jedna z najlepszych obecnie lokat długoterminowych. W przypadku lokat dwuletnich na podobne oprocentowanie można liczyć tylko w Toyota Banku oraz Noble Banku. Ale Lokata 2-letnia w Alior Banku ma taką przewagę, że nie trzeba otwierać w tym banku konta osobistego ani wpłacać nowych środków.

<<<Informacje o nowej aktualne ofercie depozytowej Alior Banku – tutaj>>>

Lokatę 2-letnią można otworzyć w placówkach Alior Banku oraz poprzez złożenie wniosku on-line. Jednocześnie utrzymane zostały oferty Lokat na 120 dni oraz Lokat na 210 dni (obie na nowe środki) o których pisałem kilka miesięcy temu tutaj. Pozostałe lokaty w Alior Banku oprocentowane są poniżej 2%. Nowi klienci Alior Banku mogą otworzyć także 2-miesięczną Lokatę Start z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł oraz Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,25% przez 3 miesiące (oprocentowanie standardowe to tylko 0,95%).

Podsumowując oferta Lokaty 2-letniej to bardzo dobra propozycja. Zamiast co kilka miesięcy szukać nowej oferty można po prostu od razu otworzyć lokatę na 2 lata. Minimalna kwota jaką trzeba ulokować to tylko 1.000 zł, maksymalnej kwoty nie ma podanej. Dwa lata to trochę długo, ale z drugiej strony kto otwierał długoterminowe lokaty rok temu te ma oprocentowanie o około 1% wyższe niż obecnie proponują banki.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.