Promocje bankowe raport czerwiec 2015

Promocje bankowe raport czerwiec 2015

Witam w kolejnym podsumowaniu moich sukcesów z korzystaniu z promocji bankowych. W zeszłym miesiącu zanotowałem jeden z rekordowych wpływów – aż 155 zł. Czerwiec jest dla mnie także bardzo dobry. Znowu otrzymałem premie z trzech różnych źródeł więc jest się czym pochwalić. A w kolejnych miesiącach też mam na co liczyć. Zapraszam więc na mój raport z promocji bankowych, czyli podsumowania tego, z jakich promocji skorzystałem i z jakich jeszcze zamierzam skorzystać. Zapraszam szczególnie początkowych „wyjadaczy wisienek bankowych”.

W maju dzięki promocji Wymarzonego Konta Osobistego, Konta 360º oraz NJU Mobile otrzymałem w sumie 155 zł. W czerwcu dzięki promocji Konta 360° na Grouponie otrzymałem kolejne 50 zł, dzięki  Lokacie w Toyota Banku – 60 zł, a dzięki promocji Zewsząd dostępne 150 zł w BZ WBK 50 zł oraz 20 zł w postaci kuponu do empiku.com. Co prawda kupon dostałem już w poprzednim miesiącu ale odnalazłem go na swojej skrzynce e-mailowe po kilkunastu dniach więc uwzględniam go w tym raporcie. Kupon jest ważny do 30.06.2015 r. ale można sobie doładować konto na empiku i wtedy mamy dodatkowy rok na wykorzystanie środków. Łącznie więc otrzymałem w czerwcu aż 180 zł w postaci dodatkowych premii od banków. Tak dużo nie udało mi się uzyskać chyba jeszcze w żadnym miesiącu. A tzw. udział własny to tylko około 10 zł za prowadzenie Konta Jedynego w Toyota Banku. Nawet tego nie liczę…

Od początku roku nazbierało się już 395 zł w postaci premii od banków i jednego operatora telefonicznego (póki co ze zmiany jestem zadowolony). A odkąd zainteresowałem się tematem i jednocześnie od momentu startu tego bloga zarobiłem dodatkowo już 1.010 zł. Sporo jak na rok i trzy miesiące. A łącznie z narzeczoną (która korzysta z podobnych promocji to już 2.060 zł). A kolejne miesiące będą też niczego sobie. W lipcu otrzymam ostatnie 50 zł na Konto 360º (wystartowała nowa promocja – szczegóły tutaj) oraz 50 zł na Konto Godnego Polecenia. Zdecydowałem się też na  Kartę Kredytową z Tabletem od Citibanku. Kartę już mam – od teraz solidnie biorę się za wyrobienie obrotu na karcie. Wynik wpływów z poprzedniego roku (675 zł) pobiję bez problemu.

A do końca roku zostało jeszcze 6 miesięcy i niejedna dobra promocja może się pojawić. Choć właściwie koniec czerwca jest ostatnim dniem, kiedy można skorzystać z kilka bardzo dobrych promocji. Tylko dzisiaj można otworzyć Konto Lubię to! z premią do 50 zł co miesiąc w Banku BPH (do 600 zł w ciągu roku) eKonto mobilne w mBanku z premią do 300 zł, Konto Godne Polecenia z premią 150 złKonto w Credit Agricole w promocji Jesteśmy Gotowi na 1000 zł, a niedługo kończy się promocja Karty Kredytowej z Tabletem od Citibanku. Zainteresowanie powinni się śpieszyć, choć liczę, że banki nie dadzą się nam nudzić przez wakacje.


Aktualne podobne promocje bankowe:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.