Bezkonkurencyjna Lokata Internetowa w Plus Banku

lokata internetowa plus bank. oprocentowaniejpg

O całkiem dobrej ofercie depozytowej Plus Banku pisałem niespełna 2 tygodnie temu tutaj. Wczoraj całkiem niespodziewanie pojawiła się deklasująca konkurencję Lokata Internetowa w Plus Banku. A właściwie pojawiły się dwie lokaty: 3-miesięczna Lokata Internetowa z oprocentowaniem 3,50% oraz 6-miesięczna Lokata Internetowa z oprocentowaniem 3% Obie lokaty – na 3 i 6 miesięcy są obecnie najlepiej oprocentowanymi lokatami na rynku. Plus Bank informuje, że oferta ograniczona jest czasowo, ale nie podaje informacji do kiedy.

<<<Lokaty po dwóch dniach zniknęły z oferty Plus Banku – szkoda>>>

Co ważne obie Lokaty Internetowe w Plus Banku można założyć bez konieczności otwierania i posiadania w tym banku konta osobistego. Co więcej – nie ma nawet konieczności wpłaty nowych środków. Lokatę można założyć całkowicie online – minimalna kwota obu Lokat Internetowych to 1.000 zł. Nie ma ograniczeń co do kwoty maksymalnej i liczby zakładanych Lokat Internetowych. Środki na Lokatę Internetową w Plus Banku należy wpłacić nie wcześniej niż w następnym dniu roboczym po godzinie 12:00 i nie później niż 3 dni robocze od dnia złożenia wniosku o Lokatę Internetową. Posiadacze konta osobistego w Plus Banku mogą otworzyć obie lokat przez bankowość internetową lub mobilną.

Podsumowując Lokata Internetowa w Plus Banku w takim wydaniu deklasuje konkurencję. Podobnie było w grudniu ubiegłego roku, gdy Plus Bank zaproponował 3-miesięczną lokatę na 4%. Tamta lokata utrzymała się w ofercie Plus Banku przez 10 dni, przy czym po 5 dniach była już dostępna tylko dla posiadaczy konta osobistego w Plus Banku. Jak będzie teraz nie wiadomo. Wiadomo za to, że zainteresowani powinni się śpieszyć ponieważ taka oferta na pewno nie będzie długo aktualna. Jak wszystkie dobre oferty depozytowe. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

lokata internetowa plus bank


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.