Bezkonkurencyjna 3-miesięczna Lokata w Plus Banku

Całkiem niespodziewanie w Plus Banku pojawiła się bezkonkurencyjna 3-miesięczna Lokata Internetowa z oprocentowaniem aż 4%. Ostatnio takie oprocentowanie można było uzyskać na Lokacie Dobrze Procentującej w BNP Paribas Banku, ale 10 dni temu ta lokata została wycofana z oferty tego banku. Proponowana 3-miesięczna Lokata w Plus Banku ma tą zaletę, że jest dostępna dla wszystkich – nie ma obowiązku lokowania nowych środków ani otwierania konta osobistego*.

lokata w plus banku

Minimalna kwota promocyjnej lokaty w Plus Banku to 1.000 zł. Nie ma ograniczenia co do liczby zakładanych lokat ani ich kwot. Dodatkowo klienci Plus Banku korzystający z bankowości mobilnej mogą otworzyć 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem wyższym o 0,10%, czyli 4,10%. Lokata w Plus Banku może odnowić się na kolejny okres na standardowym oprocentowaniu, a może też wrócić na rachunek, z którego zasililiśmy lokatę. Co ciekawe wpłata na rachunek Lokaty Internetowej powinna nastąpić nie wcześniej niż po godzinie 12-tej w następnym dniu roboczym i nie później niż 3 dni robocze od dnia złożenia wniosku o otwarcie Lokaty Internetowej. Czyli nie można się zbytnio śpieszyć zasileniem lokaty. Dodatkowo w przypadku konieczności zerwania lokaty w Plus Banku wymagane jest odwiedzenie jednej z placówek tego banku. Oferta ważna jest do odwołania.


* Lokata była dostępna w ofercie od 25 grudnia tylko dla posiadaczy konta osobistego Plus Banku, a od 29 grudnia zniknęła zupełnie już z oferty.

Podsumowując 3-miesięczna Lokata Internetowa w Plus Banku to najlepsza obecnie propozycja na rynku. Druga w kolejności 4-miesięczna Lokata Extra w Meritum Banku jest oprocentowana już o 0,30% mnie, tj. 3,70%, Oprocentowanie pozostałych lokat oraz konta oszczędnościowego w Plus Banku nie uległo zmianie. O szczegółach pisałem przy okazji Lokaty Dzień Dobry – zainteresowanych zapraszam tutaj.

Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.