Lokata Dzień Dobry w Plus Banku

lokata dzień dobry plus bank

Od pierwszego grudnia w ofercie Plus Banku dostępna jest 3-miesięczna Lokata Dzień Dobry ze średnim oprocentowaniem 3,40%. Minimalna kwota Lokaty Dzień Dobry to 1.000 zł, maksymalna to 15.000 zł. Można założyć równocześnie więcej niż jedną Lokatę Dzień Dobry. Oprocentowanie jest progowe i kształtuje się następującą:

  • Do kwoty 5.000 zł oprocentowanie wynosi 2,20%.
  • Od kwoty 5.000 zł do 10.000 zł oprocentowanie wynosi 3%.
  • Od kwoty 10.000 zł do kwoty 15.000 oprocentowanie wynosi 5%.

Czyli oprocentowanie średnie wynosi solidne 3,40%. Lokata Dzień Dobry dostępna jest jedynie dla nowych klientów Plus Banku, oraz dla tych klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadali w Plus Banku lokat, kont osobistych lub oszczędnościowych. Lokatę Dzień Dobry można założyć w placówkach Plus Banku oraz przez  telefoniczne Centrum Obsługi Klienta. W przypadku złożenia wniosku o otwarcie Lokaty Dzień Dobry przez telefon na opłacenie wniosku mamy 3 dni. Lokata odnawia się na taki sam okres na standardowych warunkach (obecnie 2,05%). Plus Bank nie wymaga założenia konta osobistego.


Pozostała oferta depozytowa Plus Banku w świetle ostatnich zmian kształtuję się nie najgorzej. Z miarę przyzwoicie oprocentowanych lokat klienci Plus Banku mogą założyć Lokaty Internetowe oprocentowane zgodnie z poniższą tabelą:

lokata plus bank

O wiele słabiej oprocentowane jest Konto Oszczędnościowe Grosik w Plus Banku. Dopiero lokując powyżej 250.000 zł można liczyć na oprocentowanie 2,50%. W przypadku mniejszych kwot stawka spada do 2% – 2,25%.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.