Lokata Mikołajkowa w Getin Online

lokata mikołajkowa getin online

W ofercie Getin Online pojawiła się 6-miesięczna Lokata Mikołajkowa z oprocentowaniem 3,40%. Jest to właściwie kopia oferowanej ponad tydzień wcześniej Lokaty Zimowej. Lokata Mikołajkowa dostępna jest dla wszystkich klientów Getin Online – nie ma obowiązku wpłacania nowych środków ani posiadania konta osobistego. Minimalna kwota Lokaty Mikołajkowej to 1.000 zł, maksymalna to aż 1.000.000 zł. Lokata odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu (obecnie 2%), a zerwanie Lokaty Mikołajkowej przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek. Oferta jest ważna do 11.12.2014 r., z tym, że na opłacenie wniosku o otwarcie Lokaty Mikołajkowej jest 7 dni.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Getin Online>>>

* Lokata Mikołajkowa ponownie wróciła do oferty Getin Online i jest dostępna w dniach 15-18.12.2014 r.

Założenie Lokaty Zimowej można powiązać z programem Aktywna Karta Szybki Start oraz 50 zł od Getin Mobile. Warto przyjrzeć się także pozostałej, dosyć dobrej ofercie lokat w Getin Online – szczegóły tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

12 komentarzy

 1. Girko napisał(a):

  Bardzo fajna oferta, dzięki zwrócenie uwagi na nią 🙂

 2. lysy napisał(a):

  Jedna z lepszych ofert dla starych klientów. Fajna alternatywa dla tych którzy już wykorzystali już promocje dla nowych w innych bankach

 3. karol portfel24 napisał(a):

  Oj chciałbym moc wpłacić maksymalną kwotę na taką lokatę, choć mając wolną „bańkę” przypuszczam że poszukałbym lokaty nieco wyżej oprocentowanej i te 4% myślę że znalazłbym bez problemu z taką kwotą np. w Noble Bank coś by mi uszyli na miarę 😉

 4. igor napisał(a):

  Kolejny produkt getin banku godny rozważenia!

 5. mała napisał(a):

  Ciekawa ta lokata. W sumie w te 6 miesięcy zarobi się więcej niż w 3 w Idea Banku

 6. mk napisał(a):

  Proszę jeszcze napisać, że lokata jest dostępna tylko dla klientów getinonline. Jeśli ktoś ma w open i getin- lokata nie jest dostępna…
  Wspomnę jeszcze, że obie instytucje się jakiś czas temu połączyły, a ostatnio wprowadzono wspólny serwis.

 7. mkmk napisał(a):

  jeśli ktoś ma konto w getinonline oraz getinbanku (również totalnie połączone konta od ostatniego czasu) to ta lokata też nie jest dostępna…totalne olewanie stałych klientów…

 8. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Trudno mi powiedzieć jak jest ponieważ klientem Getinu nie jestem, a z Getin Online powoli rezygnuję. Ale powinno się dać założyć Lokatę Mikołajkową przez formularz online.

  A jak nie to jest lepsza oferta w Idea Banku albo w BOŚ Banku – nie ma się co denerwować.

 9. sylia napisał(a):

  Nie da założyć się przez formularz on-line ani telefonicznie – ta lokata jest skierowana do klientów jednobrandowych (czytaj getinonline)… klienci dwubrandowi (którzy korzystali z geinonline i openonline) nie mogą skorzystać z tej lokaty. Informacja z pierwszej ręki, rozmawiałam z konsultantem.. nie chca moich pieniędzy, znajdą lepsze miejsce (bgż oferuje też takie lokaty „dla nowych środków”)

 10. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Dziwna polityka Getin Online. Ze swojej strony polecam też Idea Bank, Meritum Banku czy BOŚ Bank – oprocentowanie podobne albo wyższe a nikt nikomu problemów nie będzie robić.

 11. mkmk napisał(a):

  Proszę o opinie na temat lokat w Idea- czytałem niezbyt pochlebne. Getin na pewno będę opuszczał z powodu właśnie lokaty mikołajkowej, oraz przygód z połączonym kontem- brakiem rozwiązania problemu przez pracowników przez 3 tygodnie…

 12. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Opinie – ja nie ma zastrzeżeń. Idea Bank potrafi po prostu prowadzić agresywny marketing. I należy pamiętać, że to ta sama grupa kapitałowa.

  Z drugiej strony mogę polecić albo Lokatę Deklasującą w BGŻ Optima, albo Lokaty Ekstra w Meritum Banku – na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,50% lub 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,40%. W Meritum miałem lokaty i nie było żadnego problemu. A i potrafili na przedłużenie przygotować specjalną ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.