Lokata Wielkich Liczb IV w BGŻ Optima

lokata wielkich liczb iv

W ofercie BGŻ Optimy pojawiła się kolejna, czwarta już edycja Lokaty Wielkich Liczb. Lokata Wielkich Liczb IV to również tym razem 3-miesięczna lokata na nowe środki, którą można zerwać w dowolnym momencie bez utraty naliczonych odsetek. Niestety obecnie otrzymamy oprocentowanie w wysokości 2,80% na 3-miesięcznej Lokacie Wielkich Liczb IV. To o 0,20% mniej niż w przypadku poprzedniej edycji. Stan środków badany jest na dzień 31.03.2015 r.

Liczba promocyjnych lokat została ograniczona do 1.000 sztuk. Jeden klient może założyć do 5 Lokat Wielkich Liczb IV o łącznej wartości nie większej niż 200.000 zł. Jeżeli pieniądze wpłacone na Lokaty Wielkich Liczb IV nie spełnią warunku nowych środków to oprocentowanie tej promocyjnej lokaty wyniesie 2%, czyli tyle, ile na standardowej lokacie 3-miesięcznej w BGŻ Optimie.

Do otwarcia Lokaty Wielkich Liczb niezbędne jest posiadanie w BGŻ Optimie bezpłatnego konta oszczędnościowego (oprocentowanego obecnie 3% dla nowych środków). Nowi klienci BGŻ Optimy powinni najpierw otworzyć Lokatę Bezkarną z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł. Wszystkich zainteresowanych otwarciem najpierw Lokaty Bezkarnej oraz konta oszczędnościowego zapraszam tutaj:

lokata bezkarna


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.