Lokata Deklasująca VIII w BGŻ Optima

 

lokata deklasująca VIII

W ofercie BGŻ Optimy pojawiła się ósma już edycja Lokaty Deklasującej. Od wczoraj można założyć 3-miesięczną Lokatę Deklasującą VIII z oprocentowaniem 3,40%. Warunki ponownie są takie same – liczba promocyjnych lokat została ograniczona do 1.000 sztuk, a Lokatę Deklasującą VIII można otworzyć tylko z nowych środków.

Lokata Deklasująca VIII przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan obliczony na dzień 17.12.2014 r. Każdy klient może założyć maksymalnie do 5 Lokat Deklasujących VIII, każdą na kwotę do 100.000 zł. Czyli na promocyjnym oprocentowaniu można ulokować do 500.000 zł. Jeśli wpłacone środki na Lokaty Deklasujące nie spełnią warunku nowych środków, to oprocentowanie zostanie obniżone do stawki 2,20%.

Pozostałe lokaty w BGŻ Optimie mają oprocentowanie od 2% do 2,40%, oprócz promocyjnej Lokaty Bezkarnej dla nowych klientów z oprocentowaniem 4%. Na koncie oszczędnościowym można liczyć za to na oprocentowanie w wysokości 3% dla nowych środków do kwoty 100.000 zł do 26.01.2015 r. Oprocentowanie standardowe oraz poza promocją wynosi 2,50%.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.