Lokata 120-dniowa w Alior Banku

lokata 120-dniowa

W Alior Banku w miejsce 4-miesięcznej lokaty promocyjnej pojawiła się promocyjna Lokata 120-dniowa na nowe środki z oprocentowaniem również 3,20%. Właściwie wszystkie warunki otwierania i prowadzenia Lokaty 120-dniowej są takie same jak poprzedniej 4-miesięcznej propozycji Alior Banku. Nadal nie ma obowiązku posiadania w Alior Banku konta osobistego, minimalna kwota Lokaty 120-dniowej to 1.000 zł, a zerwanie jej przed terminem zapadalności powoduje utratę odsetek. Jedyną różnicą jest to, że stan środków badany jest na dzień 15.12.2014 r.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Alior Banku>>>

Oferta ważna jest w placówkach Alior Banku, online oraz poprzez infolinię do odwołania, chociaż według informacji z reklamy wynika coś innego. Pozostała oferta depozytowa Alior Banku nie uległa zmianie – na najlepszej 2-letniej lokacie otrzymamy oprocentowanie w wysokości 2,70%.


Aktualizacja 16.01.2015 r.

Począwszy od dnia dzisiejszego oprocentowanie 120-dniowej Lokaty zostało obniżone do 3%, a następnie do 2,75%. Pozostałe warunki nie uległy zmianie. Nadal oferta ważna jest do odwołania, mimo informacji w reklamie. Od 23.01.2015 r. stan środków badany jest na dzień 19.01.2015 r.

Lokata 120-dniowa


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.