Lokata Deklasująca VII w BGŻ Optima

lokata deklasująca VII

BGŻ Optima kontynuuje cykl Lokat Deklasujących. Obecnie dostępna jest już kolejna 3-miesięczna Lokata Deklasująca VII z oprocentowaniem 3,40%. Ponownie oferta jest limitowana – Lokatę Deklasującą VII można założyć do 17.12.2014 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk. Można się spodziewać, że po tym czasie BGŻ Optima przygotuje następną, nową edycję tej lokaty.

Lokata Deklasująca VII przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan obliczony na dzień 09.12.2014 r. Jeden klient może założyć do 5 Lokat Deklasujących VII, jednak maksymalna kwota pojedynczej Lokaty Deklasującej VII nie może przekroczyć kwoty 100.000 zł. Czyli maksymalnie na Lokatach Deklasujących można ulokować 500.000 zł. Jeśli wpłacone środki na Lokatę Deklasującą VII nie zostaną zakwalifikowane jako nowe, to oprocentowanie będzie wynosiło jedynie 2,20%.

Pozostałe lokaty w BGŻ Optimie mają oprocentowanie od 2% do 2,40%, oprócz promocyjnej Lokaty Bezkarnej dla nowych klientów z oprocentowaniem 4%. Na koncie oszczędnościowym można liczyć za to na oprocentowanie w wysokości 3% dla nowych środków do kwoty 100.000 zł – oprocentowanie standardowe wynosi 2,50%.

Bank codziennie pokazuje ile jeszcze zostało Lokat Deklasujących VII do założenia:

lokata deklasująca VII limit


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.