Listopadowa Lokata Wielki Procent w Idea Banku

??????????

Od dzisiaj w Idea Banku pojawiła się 4-miesięczna Lokata Wielki Procent, czyli kolejna edycja lokaty, której oprocentowanie zależne jest od wpłaconej kwoty. Im więcej wpłacimy pieniędzy na Lokatę Wielki Procent tym większe będzie oprocentowanie. Minimalna oprocentowanie wynosi 3,20%, maksymalnie możemy uzyskać stawkę 3,50% dla kwot powyżej 100.000 zł. Niestety jest to o 0,30% mniej niż w przypadku październikowej edycji. Wcześniej Lokata Wielki Procent nokautowała konkurencję, obecnie to jest już po prostu jedną z wielu dobrych ofert.

Lokata Wielki Procent oprocentowana jest zgodnie z poniższą tabelą:

lokata wielki procent listopad idea bank

Należy pamiętać, że jeśli wpłacimy 100.000 zł to oprocentowanie wyniesie 3,40%. Dopiero wpłata kwoty większej o jeden grosz spowoduje, że Lokata Wielki Procent będzie oprocentowana na 3,50%. Oferta ważna jest w dniu 21.11.2014 r., ale jak zwykle może być przedłużona na kolejne dni. Osoby, które są w stanie wpłacić nowe środki do Idea Banku mogą nadal założyć Lokatę Power z oprocentowaniem 3,60%.

Oto pozostałe warunki dotyczące Lokaty Wielki Procent:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • Lokata odnawialna na standardowym oprocentowaniu (2,90%).
  • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówce Idea Banku.
  • 14 dni na opłacenie wniosku.
  • Zerwanie Lokaty Wielki Procent powoduje utratę odsetek.

Podsumowując oferta Lokaty Wielki Procent jest dobra, ale na rynku jest jeszcze kilka lokat z lepszym oprocentowaniem – szczególnie Lokata Dobrze Procentująca w BNP Paribas Banku, która jest oprocentowana na 4%. Więcej ciekawych propozycji można znaleźć w moim ostatnim rankingu lokat krótkoterminowych – zainteresowanych zapraszam tutaj.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.