Nowe Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 13.10 – 19.10

Nowe Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 13.10 – 19.10

Witam. Jak co tydzień przedstawiam nową ofertę depozytową Bossabanku w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia. W tym tygodniu dla nowych klientów i/lub nowych środków Bossabank proponuje 1-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3% oraz 7-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,40%. Oprocentowanie nie jest tak wysokie jak w przypadku poprzedniego tygodnia, ale nie widać tak bardzo wpływu ostatniej obniżki stóp procentowych.

Oferta w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia:

  • 1-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3%
  • 7-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,40%

Pozostała oferta EKOlokat:

  • 10-dniowa EKOlokata z oprocentowaniem 2,80%
  • 4-miesięczna EKOlokata z oprocentowaniem 3,20%

Minimalna kwota EKOlokat oraz Lokat Hit Tygodnia to 1.000 zł, maksymalna to 100.000 zł (w przypadku 10-dniowej EKOlokaty to 20.000 zł). Jeden klient może co tydzień założyć dwie lokaty o różnych terminach zapadalności. Od każdej założonej i utrzymanej przez miesiąc lokaty Bossabank przekazuje 2 zł na ochronę foki szarej.

Przedstawiona oferta dostępna jest jedynie dla nowych środków i/lub nowych klientów. Lokaty odnawiają się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu, wynoszącym od 2% do 2,5%. Nadal dosyć wysoko oprocentowane jest konto oszczędnościowe EKOprofit – 3,50% do kwoty 50.000 zł. 

Nowe środki to nadwyżka środków ponad sumę środków zgromadzonych w banku według stanu na:

  • 4-ty dzień miesiąca, poprzedzającego miesiąc w którym zakładamy lokatę, jeśli lokatę zakładamy od pierwszego do czwartego dnia miesiąca.
  • 4-ty dzień miesiąca bieżącego, jeśli lokatę zakładamy od piątego do ostatniego dnia miesiąca. Jeśli 4-ty dzień miesiąca przypada w dzień wolny od pracy, to bierze się pod uwagę następny dzień roboczy.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.