Lokata Słodki Procent w mBanku

lokata słodki procent

W ofercie mBanku pojawiła się 3-miesięczna Lokata Słodki Procent z oprocentowaniem 3,10%. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania ustalony na dzień 30.09.2014 r. Oprocentowanie Lokaty Słodki Procent nie jest może rewelacyjne, ale w świetle ostatnich obniżek stóp procentowych wydaje się być solidne.

Tak jak w przypadku Lokaty Mocny Sierpniowy aby otworzyć Lokatę Słodki Procent należy spełnić dwa dodatkowe warunki:

  • Być aktywnym, czyli wydawać kartą do konta co najmniej 100 zł miesięcznie.
  • Wyrazić zgodę na marketing bezpośredni produktów i usług własnych mBanku.

Po spełnieniu obu warunków link do otwarcia Lokaty Słodki Procent zostanie aktywowany w bankowości internetowej. Minimalna kwota pojedynczej Lokaty Słodki Procent to 1.000 zł, maksymalna to aż 500.000 zł. Można otworzyć dowolną ilość Lokat Słodki Procent. Lokata Słodki Procent odnawia się na taki sam okres na oprocentowaniu lokaty standardowej, a jej zerwanie przed terminem zapadalności powoduje obniżenie oprocentowania do 0,01%. Lokatę Słodki Procent można otworzyć przez bankowość elektroniczną, mLinię oraz w placówkach mBanku. Oferta ważna jest do 06.11.2014 r.

Poza tym w ofercie mBanku możemy otworzyć także lokaty na nowe środki na 4, 6 lub 9 miesięcy z oprocentowaniem od 2,65% do 2,85%. Choć korzystniejsze wydaje się otwarcie Lokaty Słodki Procent. Nowi klienci mBanku mogą za to nadal otworzyć 3-miesięczną Lokatę Grę Wstępną z oprocentowaniem 4% do kwoty 5.000 zł oraz darmowe eKonto Mobilne z oprocentowaniem także 4% do kwoty 3.000 zł.

eKonto mobilne

Podsumowując oferta jest w miarę atrakcyjna, choć jeszcze kilka banków nie zareagowało na obniżenie stóp procentowych – szczegóły w ostatnim rankingu lokat krótkoterminowych, który na bieżącą aktualizuję. Na najlepszej obecnie 3-miesięcznej Lokacie Promocyjnej w Credit Agricole otrzymamy bez problemu oprocentowanie w wysokości 4,10%, jest też kilka propozycji na 3,50% – 3,60%.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.