Zmiana oprocentowania w BIZ Banku oraz w Banku SMART

lokat biz proOkoło miesiąc temu FM Bank startując na rynku pod swoją nową nazwą BIZ Bank podwyższył mocno oprocentowanie swoich flagowych lokat, którymi są Lokaty BIZ PRO. Od wczoraj BIZ Bank dołączył do grupy banków, które zmniejszyły oprocentowanie na swoich lokatach. Oferta nadal jest bardzo korzystna – BIZ Bank ciągle pozostaje liderem na rynku lokat, choć oprocentowanie Lokat BIZ PRO spadło niestety o 0,10% – 0,20%. Nastąpiła również zmiana oprocentowania dotycząca konta Smart Procent w Banku Smart.

<<<Aktualna oferta depozytowa w Banku Smart oraz BIZ Banku>>>

Aktualne oprocentowanie Lokat BIZ PRO:

  • Lokata BIZ PRO na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,40%.
  • Lokata BIZ PRO na 4 miesiące z oprocentowaniem 3,60%.
  • Lokata BIZ PRO na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,70%.
  • Lokata BIZ PRO na 9 miesięcy z oprocentowaniem 3,65%.
  • Lokata BIZ PRO na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3,75%.
  • Lokata BIZ PRO na 24 miesiące z oprocentowaniem 4,05%.

Aby otworzyć Lokaty BIZ PRO na przedstawionym oprocentowaniu niezbędne jest posiadanie w BIZ Banku konta osobistego, lub bezpłatnego rachunku oszczędnościowego. Można także otworzyć lokaty bez konieczności posiadania rachunku w BIZ Banku, lecz wtedy oprocentowanie lokat spada o 0,05% – 0,19% w zależności od okresu, na który ulokujemy środki. Nadal minimalna kwota lokaty w BIZ Banku to 1.000 zł. Dostępne są także nadal Lokaty WIBOR na 12, 24 i 36 miesięcy, o których pisałem w jednej z poprzednich wiadomości – zainteresowanych zapraszam tutaj.

Także od dzisiaj nastąpiła zmiana oprocentowania konta oszczędnościowego w Banku SMART. Konta oszczędnościowe otwierane od dnia 09.06.2014 r. są oprocentowane na 4% już tylko do kwoty 50.000 zł, oprocentowanie ponad tą kwotę spada do 3%. Co ciekawe oprocentowanie kont oszczędnościowych otwartych do 08.06.2014 r. nadal wynosi 4% na całość salda. Z czasem warunki te na pewno zostaną ujednolicone. Konto SMART Procent nadal pozostaje obok Konta Oszczędnościowego w Millennium Banku najlepiej oprocentowanym kontem oszczędnościowym na rynku.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.