Lokata 50/50 w Idea Banku czyli 4% i 3,5%

lokata 50/50

Po Lokacie Limitowane w Idea Banku pojawiła się tym razem nowa Lokata 50/50. Jest to lokata w swojej konstrukcji podobna do proponowanej niedawno przez Meritum Bank Bilokaty Start. W przypadku Lokaty 50/50 połowa środków deponowana jest na 2-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 4%, druga połowa środków lokowana jest na 12-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 3,5%. Propozycja jest o wiele lepsza od wspomnianej wcześniej Bilokaty Start.

Standardowo nie ma obowiązku posiadania w Idea Banku konta osobistego. Zerwanie 2-miesięcznej lokaty przed terminem zapadalności powoduje całkowitą utratę odsetek. Zerwanie lokaty 12-miesięcznej powoduje także całkowitą utratę odsetek oraz obniżenie oprocentowania lokaty 2-miesięcznej do wysokości 3%. Minimalna kwota Lokaty 50/50 to 2.000 zł. Lokaty są odnawialne na standardowym oprocentowaniu dla lokaty 3- i 12-miesięcznej. Na opłacenie Lokaty 50/50 mamy 14 dni. Oferta ważna jest do odwołania, więc pewnie do weekendu.

2 Komentarze

  1. Tylko tutaj nie ma co obliczać… To wszystko zależne jest od kwot. Oferta bardzo dobra w porównaniu do innych banków, ale w Idea Banku lepsza jest na rok Lokata Efektywna i Lokata FAIR PLAY – jeśli akurat jest w ofercie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.