Lokata Dobrze Procentująca na 3,6% w BNP Paribas

BNP Paribas logo

BNP Paribas Bank jest kolejnym bankiem, który postanowił mocniej zawalczyć o nasze oszczędności. W ofercie banku znajduję się już konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,5%, a tym razem pojawiła się 3-miesięczna Lokata Dobrze Procentująca na 3,6%. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów oraz dla aktualnych klientów, którzy przyniosą nowe środki do Paribas Banku. Nowe środki to nadwyżka środków ponad sumę zgromadzoną przez klienta na rachunkach depozytowych na dzień 11.04.2014 r.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej BNP Paribas Banku>>>

Minimalna kwota lokaty to 1.000 zł, maksymalna to 500.000 zł. Każdy klient może otworzyć maksymalnie 3 Lokaty Dobrze Procentujące. Lokata jest nieodnawialna, a zerwanie lokaty przed terminem powoduje utratę odsetek. Do otwarcia lokaty niezbędne jest posiadania w BNP Paribas Banku Konta Dobrze Oszczędnościowego oraz Konta Dobrze Dobranego (konta osobistego). Konto osobiste w PNB Paribas Banku jest darmowe pod warunkiem miesięcznych wpływów na konto w wysokości 1.000 zł. Inaczej bank pobiera za prowadzenie rachunku 9 zł. Lokata dostępna jest jedynie w placówkach banku po podpisaniu Regulaminu Promocji. Oferta jest ważna bezterminowo, z możliwością zmiany lub odwołania w każdym momencie.

PNB Paribas Bank ma także w swojej ofercie 1-miesięczną Prostą Lokatę z oprocentowaniem 3%. Prosta Lokata przeznaczona jest także dla nowych klientów i/lub nowych środków. W odróżnieniu do Lokaty Dobrze Procentującej nie ma obowiązku posiadania konta osobistego. Jest to raczej jedynie uzupełnienie do oferty Lokaty Dobrze Procentującej, bo bez problemu uzyskamy lepsze oprocentowanie na kontach oszczędnościowych.

Podsumowując BNP Paribas Bank dołącza do takich banków jak BGŻ OptimaBossabankBOŚ BankIdea BankMeritum BankNeobankRaiffeisenPolbank. Wymienione banki proponują oprocentowanie krótkoterminowych lokat na poziomie od 3,4% do 4%. Niestety w ogromnej większości oferta jest przeznaczona tylko dla nowych klientów i/lub nowych środków. Banki liczą, że klienci po okresie promocji albo zostawią pieniądze na gorzej oprocentowanych lokatach, albo zainwestują je w produkty strukturyzowane lub fundusze inwestycyjne. Na szczęście my zawsze możemy przelewać swoje pieniądze tam gdzie znajdziemy dla siebie najlepszą ofertę. Zainteresowanych ofertą BNP Paribas zapraszam na stronę banku, czyli tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.