Do 900 zł za kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile w Citibanku

Witam. W Citibanku do 09.05.2024 r. można otworzyć konto osobiste z premią 320 zł — szczegóły tutaj. Ostatni została także reaktywowana akcja w ramach której można otrzymać aż do 900 zł za kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile w Citibanku. I tak naprawdę warunki są bardzo proste do spełnienia a premia za wzięcie karty kredytowej chyba najwyższa z wszystkich promocji bankowych. Nagrody to zasilenie punktami w programie Mastercard Bezcenne Chwile ale łatwo jest wymienić na przydatne vouchery (na Allegro, Circle K, Carrefoura itp). Nowa promocja Citibanku trwa do 03.06.2024 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z nowej promocji karty kredytowej mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.04.2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety mnie jako byłego posiadaczy karty kredytowej Citibank od razu odrzuca. Z komentarzy na internecie wynika, że nie tylko mnie. I tutaj ciekawostka bo złożyłem sam wniosek w jedne z poprzednich akcji – już Pani do mnie dzwoniła i potwierdzała już witałem się z nagrodą ale poprawiła moje imię – L na Ł i dostałem sms-a z decyzją negatywną.

Aby otrzymać do 900 zł za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji. Obecnie wyjątkowo można też to zrobić w oddziale Citibanku.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
  • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej aktywować kartę.
  • Wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę.
  • Nie później niż do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy dokonać przystąpienia do Programu Bezcenne Chwile.
  • Nie później niż do końca trzeciego miesiąca licząc od dnia zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1.000 zł. Nagroda 24.000 punkty w programie Bezcenne Chwile o wartość co najmniej 300 zł.
  • W czwarty, piątym, szóstym, siódmym lub ósmym miesiącu licząc od dnia umowy wykonać co najmniej 10 płatności bezgotówkowych kartę kredytową na kwotę co najmniej 200 zł. Nagroda 5 x 8.000 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartość co najmniej 500 zł (za każdy miesiąc).
  • Nie później niż do końca dwunastego miesiąca po zawarciu umowy rozłożyć co najmniej 1 transakcję na „Raty w Karcie” na kwotę minimum 1.000 zł. Nagroda 8.000 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartość co najmniej 100 zł.
  • Dodatkowa nagroda – bezwarunkowe zwolnienie przez 12 miesięcy z opłaty z karty kredytowej.

<<<Strona promocji 900 zł za kartę kredytową Citibanku>>>

Do 900 zł za kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile w Citibanku

Warunki są dosyć łatwe do spełnienia. Wystarczy  wydać najpierw 1.000 zł w ciągu 3 miesięcy (ale licząc od dnia zawarcia umowy), a następnie wydawać 200 zł w miesiącu aby otrzymać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. O przyznaniu promocyjnych punktów szczęśliwcy zostaną powiadomieni w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji a dopisane w programie punkty zostaną w ciągu następnych 30 dni i będą ważne przez 9 miesiące. W tym czasie trzeba je wymienić na różne vouchery (np. Allegro, Circle K, Decathlon, bilety do kina) po przepadną. Problematyczne jest spełnienie ostatniego warunku ponieważ rozłożenie na raty bo RRSO (oprocentowanie) wynosi 20,15% rocznie. Nie ma za to prowizji, opłat więc zawsze można spłacić te raty o wiele szybciej.


Dodatkowo w ramach promocji opłata za wydanie i obsługę karty przez cały rok będzie wynosiła 0 zł. standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy ponieważ nowa karta kredytowa Citi Simplicity nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Do czasu otrzymania premii kartę należy oczywiście posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych premią do 900 zł za za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:

Do 900 zł za kartę kredytową w programie Bezcenne Chwile w Citibanku


Regulamin oferty Bezcenne nagrody na wyciągnięcie Karty Kredytowej Citibank – edycja II.


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 23,15% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.