300 zł za konto w PKO BP

Witam. Kilka dni temu pisałem o całkiem nowej akcji PKO BP z premią 240 zł za kartę kredytową – szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym niespodziewanie pojawiła się reaktywacja ostatniej promocji czyli akcja Pieniądze wracają – edycja 2 dzięki której ponownie można otrzymać 300 zł za konto w PKO BP w ramach 5% zwrotu za zakupy. Nadal obowiązuje stosunkowo łagodny okres karencji dla powracających klientów. Odnowiona promocja trwa do 30.06.2024 r. lub do wyczerpania puli 13.000 uczestników akcji. Dodatkowo można otrzymać do 400 zł za konta dla dzieci.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji PKO BP. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Aby skorzystać z promocji należy nie posiadać od 01.01.2022 r. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z udziału w promocji. Konto w PKO BP w ramach obecnej promocji można otworzyć za pośrednictwem strony promocji ale także w placówkach banku. Należy podać przy otwieraniu konta kod promocji: KASAWRACA2. Nagroda to 5% zwrot za transakcje bezgotówkowe w kolejnych 6 miesiącach następujących po miesiącu otwarcia konta, maksymalnie 50 zł miesięcznie i 300 zł w ciągu pół roku. Zwroty będą dopisywane do konta do końca następnego miesiąca po miesiącu wykonania odpowiednich transakcji. Należy także logować się też co miesiąc do IKO i/lub iPKO. Należy też mieć wyrażone cały czas zgody marketingowe i handlowe.

300 zł za konto w PKO BP


Dodatkowo można otrzymać do 400 zł na Allegro za dwa konta dla dzieci. Aby wziąć udział w akcji nasze dzieci nie mogły posiadać PKO Konta Dziecka od 01.01.2023 r. i/lub od tego też okresu nie mogło być użytkownikiem karty w PKO BP. PKO Konto Dziecka można otworzyć dzieciom do 13 roku życia. Tak naprawdę od zysków z akcji należy odliczyć 15 zł opłaty za wydanie karty do konta dla dziecka. Promocja trwa do 30.06.2024 r. lub do wyczerpania puli 3.000 nagród.

Aby otrzymać 200 zł na Allegro za konto dla dziecka w PKO BP należy:
  • Otworzyć Konto Dziecka (0-13) wraz z kartą debetową PKO Junior. Można to zrobić przez bankowość internetową lub IKO.
  • Wyrazić lub mieć wyrażone zgody marketingowe.
  • Przy otwarciu konta dla dziecka podać kod promocji JUNIOR24.
  • Do 31.07.2024 r. wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą PKO Junior.
  • Co najmniej raz zalogować się do aplikacji PKO Junior.

Do transakcji bezgotówkowych nie zaliczają się transakcje w punktach typu kasyna, gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. Nagrody – 2 bo po 100 zł na Allegro za każde konto – zostaną udostępnione przez IKO i iPKO w sekcji Powiadomienia do 30.06.2024 r. lub do 31.08.2024 r. w zależności czy warunki promocji zostaną spełnione do końca maja czy do końca lipca. Można założyć w ramach tej promocji dwa konta dla dzieci. Opłat za konta dla dzieci nie ma. Niestety jest opłata 15 zł za jej wydanie i wznowienie niezbędne karty debetowej. Co ciekawe karta nie jest powiązana z kontem dziecka ale ma swój osobny rachunek. W przypadku wyczerpania puli nagród PKO BP postara się ją zwiększyć albo poinformuje odpowiednio wcześniej na stronie promocji tutaj:

300 zł za konto w PKO BP


Aby otrzymać maksymalne 300 zł należy wydawać kartą 1.000 zł miesięcznie. Dużo i nie dużo. Najkorzystniejsze konto w PKO BP to PKO Konto za Zero, które jest darmowe po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK – unika się wtedy 10 złotowej opłaty za kartę. Należy pamiętać, że do promocji nie liczą się transakcje w kasynach, salonach gier, zakładach bukmacherskich, loteriach i totalizatorach. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za konto w PKO BP zapraszam tutaj:

300 zł za konto w PKO BP


PKO Konto za Zero to:
  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym wykonamy co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK, inaczej 10 zł.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP, 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem oraz 10 zł za zwykłe wypłaty z pozostałych bankomatów.
  • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

Regulamin promocji Pieniądze wracają – edycja 2.

Regulamin promocji Konto dla Juniora.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.