Kindle 11 oraz 100 zł w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku

Witam. W ostatnich dniach pojawiła się kolejna akcja dzięki której można otrzymać całkiem dobrą nagrodę rzeczową za kartę kredytową w Citibanku. Pojawiła się akcja Zaczytaj się z Kindle i Kartą Kredytową Citibank dzięki której można otrzymać czytnik e-booków Kindle 11 oraz 100 zł w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku. Warunki otrzymania premii jak zwykle nie są trudne do spełnienia a łączna wartość nagród to około 700 zł. Nowa promocja Citibanku trwa do 22.03.2024 r. lub do wyczerpania puli 250 zawartych umów o kartę kredytową.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z nowej promocji karty kredytowej mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.04.2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety mnie jako byłego posiadaczy karty kredytowej Citibank od razu odrzuca.

Aby otrzymać czytnik e-booków Kindle 11 oraz 100 zł w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
  • Wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę w celu jej dostarczenia.
  • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej aktywować kartę.
  • Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy zarejestrować się w programie Bezcenne Chwile.
  • Do końca trzeciego miesiąca licząc od dnia zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę po co najmniej 1.000 zł w dowolnych dwóch miesiącach.
  • W czwartym miesiącu licząc od dnia zawarcia umowy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę łączną co najmniej 100 zł.
  • W piątym, szóstym, siódmym, ósmym, dziewiątym, dziesiątym, jedenastym i dwunastym miesiącu licząc od dnia zawarcia umowy wykonywać po co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę łączną co najmniej 100 zł.

<<<Strona promocji czytnik e-booków Kindle 11 oraz 100 zł w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową Citibanku>>>

Kindle 11 oraz 100 zł w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku

Za spełnienie warunków akcji i wydawanie kwoty po 1.000 zł kartą w ciągu 2 kolejnych miesięcy otrzymamy czytnik e-booków Kindle 11 w kolorze Black o wartości 600 zł brutto. Standardowo wiadomość o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu nagrody zostanie przesłana do końca następnego miesiąca po miesiącu ich spełnienia. W ciągu kolejnych 45 dni czytnik e-booków Kindle 11 zostanie wysłany na podany adres korespondencyjny. Jest on objęty jednoroczną gwarancją producenta realizowaną poprzez stronę Amazona.

Dodatkowo jeżeli w czwartym miesiącu wydamy 100 zł kartą otrzymamy 4.000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile warte około 50 zł. Zostaną one dopisane w programie i będą ważne przez 9 miesięcy. Należy je wymienić na jakiś voucher czy vouchery – np. na Allegro, do Decathlonu czy bilety do kina. Jeżeli w kolejnych miesiącach będziemy nadal wykonywać odpowiednie transakcje na co najmniej 100 zł otrzymamy kolejne 4.000 punktów w programie Bezcenne Chwile. Dodatkowo przez rok nie musimy się martwić opłatą za kartę – obowiązuje bezwarunkowe zwolnienie. Standardowo opłata wynosi ona 12 zł a nie jest pobierana w przypadku wydania kwoty 1.000 zł. Wszystkich zainteresowanych czytnikiem e-booków Kindle 11 oraz 100 zł w programie Bezcenne Chwile za za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:

Kindle 11 oraz 100 zł w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 22,88% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.

Regulamin oferty Zaczytaj się z Kindle i Kartą Kredytową Citibank.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.