150 zł za konto dla dziecka w PKO BP

Witam. W PKO BP trwa program poleceń w którym można otrzymać od 50 zł do 250 zł zarówno za polecenia jak i otwarcie konta osobistego. Szczegóły tutaj. Teraz pojawiła się okazja, aby otrzymać dodatkową premię za otwarcie konta dla dziecka lub dzieci do 13 roku życia. Ogłoszona została akcja Konta dla dzieci dzięki której można otrzymać 150 zł za konto dla dziecka albo nawet 300 zł w przypadków otwarcia dwóch kont dla dwójki dzieci. Nagroda to kody na Allegro. Nowa promocja trwa do 29.02.2024 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji PKO BP. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Aby wziąć udział w akcji nasze dzieci nie mogły posiadać PKO Konta Dziecka od 01.01.2023 r. i/lub od tego też okresu nie mogło być użytkownikiem karty w PKO BP. To dosyć łagodny okres karencji. Chociaż wcześniej PKO BP oferowało o 50 zł większą premię za konto dla dzieci przy 3-letniej karencji. PKO Konto Dziecka można otworzyć dzieciom do 13 roku życia. Tak naprawdę od zysków z akcji należy odliczyć 15 zł opłaty za wydanie karty do konta dla dziecka.

Aby otrzymać 150 zł za konto dla dziecka w PKO BP należy:
  • Otworzyć Konto Dziecka (0-13) wraz z kartą debetową PKO Junior. Można to zrobić przez bankowość internetową, IKO lub w placówce.
  • Wyrazić lub mieć wyrażone zgody marketingowe.
  • Przy otwarciu konta dla dziecka podać kod promocji DZIECKO24.
  • Do 31.03.2024 r. wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą PKO Junior.

Do transakcji bezgotówkowych nie zaliczają się transakcje w punktach typu kasyna, gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. Nagrody – bon lub bony na Allegro – zostaną udostępnione przez IKO i iPKO w sekcji Powiadomienia do 22.03.2024 r. lub do 26.04.2024 r. w zależności czy warunki promocji zostaną spełnione do końca lutego czy później. Opłat za konta dla dzieci nie ma. Niestety jest opłata 15 zł za jej wydanie i wznowienie niezbędne karty debetowej. Co ciekawe karta nie jest powiązana z kontem dziecka ale ma swój osobny rachunek. W przypadku wyczerpania puli nagród PKO BP postara się ją zwiększyć albo poinformuje odpowiednio wcześniej na stronie promocji tutaj:

150 zł za konto dla dziecka w PKO BP


Regulamin promocji Konta dla dziecka.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.