300 zł za kartę kredytową w Santanderze

Witam. Do grona banków, które oprócz kont osobistych premiują także karty kredytowe dołączył ponownie Santander. W ostatnich dniach wystartowała akcja Karta kredytowa na Zimę 2024 dzięki której można otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Santanderze. Właściwie ponownie można otrzymać 300 zł na Allegro lub do Biedronki za używanie karty kredytowej Santandera. Warunki otrzymania premii są dosyć łatwe do spełnienia a dodatkowo przez 12 miesięcy karta jest bezwarunkowo bezpłatna. Nowa promocja Santandera trwa do 11.02.2024 r. lub do wyczerpania puli 2.500 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Santander. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Aby skorzystać z promocji należy mieć udostępniony wniosek o kartę kredytową w Santander Internet lub aplikacji Santander mobile. Czyli oferta jest dostępna dla dotychczasowych klientów Santandera. A warto rozpocząć współpracę z Santanderem bo ostatnio oferuje on 600 zł za konto osobiste. Szczegóły tutaj:


Następnie trzeba zawnioskować o taką kartę na swoim urządzeniu (tablet, telefon, komputer) i zarejestrować się na stronie promocji tutaj (https://www.santander.pl/klient-indywidualny/karty-platnosci-i-kantor/kk-zima24). Nie można mieć także karty kredytowej w Santanderze od 01.02.2023 r. oraz mieć wyrażone zgody marketingowe, handlowe oraz na wysyłanie korespondencji drogą elektroniczną. Nagroda to zwolnienie z opłaty na 12 miesięcy oraz kod elektroniczny o wartości 300 zł do wyboru samemu – do Biedronki lub na Allegro. Należy tylko w marcu, kwietniu i maju 2024 r. wykonywać co najmniej po 5 transakcji kartą na łączną kwotę minimum 500 zł. Liczy się data wykonania transakcji. Kod elektroniczny zostanie wysłany po spełnieniu warunków do 30.06.2024 r. sms-em lub w bankowości mobilnej czy internetowej.

300 zł za kartę kredytową w Santanderze


Aby korzystać ze zwolnienia z opłaty wystarczy już samo zawnioskowanie o kartę. Nie liczą się do transakcji promocyjnych zasilenia typu Revolut i transakcje typu Quasi Cash (np. kasyna). Najpopularniejsza karta kredytowa w Santanderze to karta Silver, która standardowo kosztuje miesięcznie 7,50 zł jeżeli nie wykonamy 10 transakcji w okresie rozliczeniowym. Ale przez pierwsze 12 miesięcy nie ma tej opłaty później można się zdecydować. Warto sprawdzić swoją bankowość internetową czy mobilną.


Regulamin promocji Karta kredytowa na Zimę 2024.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

300 zł za kartę kredytową w Santanderze

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.