500 zł za konto w BNP Paribas

Witam. W BNP jeszcze przez kilka dni można założyć konto osobiste z premią 460 zł za wykonanie odpowiednich warunków aktywności. Ta akcja kończy się 01.10.2023 r. a już wczoraj pojawiła się kolejna, tj. Wynagradzaj się dzięki której można otrzymać tym razem 500 zł za konto w BNP Paribas ale warunkiem jest przelewanie swojego wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS. Więc nie każdy może sobie pozwolić na spełnienie takich warunków akcji. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 15.10.2023 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk dostępnych wniosków o otwarcie konta w ramach promocji.

Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Co jakiś czas można trafić na dodatkową akcję – na początku roku otrzymałem tak 150 zł do Biedronki a ostatnio 2 bilety do kina.

500 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Wynagradzaj się – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 15.10.2023 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 25.10.2023 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Także najpóźniej do 25.10.2023 r. – aktywacja karty debetowej.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.12.2023 r. po otrzymaniu wiadomości o otrzymaniu premii zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie numeru konta bankowego do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 500 zł za konto w BNP Paribas>>>

500 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Wynagradzaj się:

Pierwsza Nagroda – przelew na konto w wysokości 100 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty.
 • W listopadzie 2023 r. otrzymanie systematycznego wpływu na konto w łącznej kwocie minimum 800 zł (wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS).
Druga Nagroda – przelew na konto w wysokości 2000 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu grudniu 2023 r.:
  • Otrzymanie systematycznego wpływu na konto w łącznej kwocie minimum 800 zł (wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS).
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 200 zł.
  • Wykonanie przelewów na łączną kwotę 200 zł.
Trzecia Nagroda – przelew w wysokości 200 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu styczniu 2024 r.:
  • Otrzymanie systematycznego wpływu na konto w łącznej kwocie minimum 800 zł (wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS).
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 200 zł.
  • Wykonanie przelewów na łączną kwotę 200 zł.

Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 21 grudnia, później 26 stycznia i 24 lutego 2024 r. Aby odebrać premię gotówkową w postaci przelewów na konto należy do 26 grudnia (2023) zalogować się na stronie promocji z otrzymanego odnośnika i uzupełnić dane do wypłaty premii. Wiadomości będą wysyłane z adresu wynagradzajsie@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Nagrody – premie w postaci przelewów na konto – będą wypłacane do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o ich przyznaniu.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 7 zł, 2 zł lub 0 zł miesięcznie. Po wykonaniu 3 transakcji opłata jest zmniejszana do 2 zł. W promocji do końca roku w ramach promocji po zalogowaniu się co miesiąc do bankowości elektronicznej opłata zejdzie do 0 zł. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 500 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:


Regulamin promocji Wynagradzaj się.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.