200 zł na Allegro za konto w PKO BP oraz 200 zł lub 400 zł na Allegro za konto dla dziecka lub dwójki dzieci

W PKO BP trwa program poleceń w którym można otrzymać od 50 zł do 250 zł za polecenia kont osobistych – szczegóły tutaj. Równolegle w dniu wczorajszym pojawiła się akcja Konto dla każdego dzięki której można otrzymać 200 zł na Allegro za konto w PKO BP oraz 200 zł lub 400 zł na Allegro za konto dla dziecka lub dwójki dzieci. Co ważne w akcji obowiązuje skrócony okres karencji w porównaniu do programu poleceń ale też się z nim nie łączy. Nowa promocja obowiązuje do 30.09.2023 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk nagród o czym w razie czego bank poinformuje na stronie promocji.

Aby wziąć udział w akcji należy od 01.01.2021 r. nie posiadać w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z udziału w akcji. Konto można otworzyć za pośrednictwem kuriera.

Aby otrzymać 200 zł na Allegro za konto w PKO BP należy:
 • Otworzyć Konto za Zero wraz z kartą debetową poprzez stronę promocji.
 • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • Zarejestrować się na stronie promocji http://www.pkobp.pl/lp/k/konto-dla-kazdego.
 • W każdym z trzech miesięcy, po miesiącu otwarcia konta wykonać po minimum 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymamy bon o wartości 200 zł każdy do wykorzystania na Allegro. Zostanie on do końca 31.12.2023 r. lub do 31.01.2024 r. w zależności czy konto otworzymy w w sierpniu czy wrześniu. Voucher na Allegro zostanie udostępniony przez IKO i iPKO (bankowość mobilna i internetowa) w sekcji powiadomienia. Do transakcji bezgotówkowych nie zaliczają się transakcje w punktach typu kasyna, gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. Dodatkowo gdy mamy jedno lub dwójkę dzieci możemy otrzymać dodatkowo 200 zł lub nawet 400 zł na Allegro.

Aby otrzymać kolejne 200 zł za konto w PKO BP należy:
 • Otworzyć Konto Dziecka (0-13) wraz z kartą junior i/lub Konto Pierwsze wraz z kartę KP (13-18). Można to zrobić przez bankowość internetową.
 • Do 31.10.2023 r. wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK jedynie w przypadku Konta Pierwszego dla dzieci powyżej 13 roku życia.

<<<Strona promocji 200 zł na Allegro za konto w PKO BP->>>-

200 zł na Allegro za konto w PKO BP oraz 200 zł lub 400 zł na Allegro za konto dla dziecka lub dwójki dzieciTutaj bony na Allegro zostaną udostępnione analogicznie do 22.09.2023 r. lub do 17.09.2023 r. Oczywiście dzieci te nie mogą mieć konta w PKO BP nie przejdzie też zakładanie kolejnych kont na nie przez drugiego rodzica czy przedstawiciela ustawowego. PKO Konto za Zero jest darmowe, obowiązuje opłata w wysokości 10 zł – nie jest pobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych. Opłat za konta dla dzieci nie ma. Za to w przypadku kont dla dzieci powyżej 13 roku życia należy wykonać 4 transakcje kartą aby nie było opłaty 5 zł. Dla młodszych dzieci wydawana jest darmowa karta ale jest opłata 15 zł za jej wznowienie. Wszystkich zainteresowanych akcją 200 zł na Allegro oraz ewentualnie 200 zł lub 400 zł na Allegro za konto dla dzieci zapraszam tutaj:

200 zł na Allegro za konto w PKO BP oraz 200 zł lub 400 zł na Allegro za konto dla dziecka lub dwójki dzieci


PKO Konto za Zero to:
 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. W przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów obcych BLIKem i 10 zł za wypłatę kartą.
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

Regulamin promocji Konto dla każdego.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.