450 zł za konto w BNP Paribas w nowej akcji

Witam. Co prawda w BNP Paribas trwa akcja promocyjna konta osobistego z premią 450 zł w gotówce – szczegóły tutaj. Nie przeszkadza to ogłosić kolejnej akcji promocyjnej konta osobistego, w ramach której ponownie można otrzymać 450 zł za konto w BNP Paribas. Tym razem 400 zł otrzymuje się w gotówce a 50 zł w bonie do Biedronki. Warunki aktywności są trochę inne i można wybierać, które łatwiej wykonać. Nowa promocja trwa do 27.09.2022 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo z promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Czasami może coś pójść nie tak i będzie konieczny kontakt z bankiem.

450 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Powakacyjny bonus – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 27.09.2022 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 11.10.2022 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera
 • Aktywacja karty (nadanie nr PIN) w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26 listopada uzupełnić na stronie promocji numer do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 450 zł za konto w BNP Paribas>>>

450 zł za konto w BNP Paribas w nowej akcji

Nagrody w promocji Powakacyjny bonus:

Pierwsza Nagroda – 50 zł w gotówce na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i nadanie numeru PIN.
Druga Nagroda – 150 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu październiku:
  • Wykonanie co najmniej 2 przelewów przez bankowość internetową.
  • Wykonanie transakcji BLIK na kwotę co najmniej 300 zł.
Trzecia Nagroda – 200 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu kalendarzowym listopadzie:
  • Wykonanie co najmniej 2 przelewów przez bankowość internetową.
  • Wykonanie transakcji BLIK na kwotę co najmniej 300 zł.
Czwarta Nagroda – 50 zł do Biedronki za:
 • Spełnienie warunków otrzymania trzeciej nagrody.
 • W miesiącu grudniu:
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcji BLIK lub 1 przelewu przez bankowość internetową (do wyboru).

Standardowo już samo otwarcie konta jest premiowane kwotą 50 zł. Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 21 listopada, następne do 19 grudnia i 21 stycznia 2023 r. z adresu powakacyjnybonus@promocja.bnpparibas.pl. Należy zalogować się na stronie promocji do 26 listopada i uzupełnić dane do wypłaty premii. Nagrody będą wypłacane do końca dnia miesiąca, w którym otrzymamy wiadomość o ich otrzymaniu. Kod do Biedronki na 50 zł zostanie wysłany do końca stycznia 2023 r. na podany numer telefonu.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Taka uwaga – należy skontaktować się z BNP Paribas i wyrazić zgodę na elektroniczną korespondencję bo inaczej BNP pobierze 6 zł za wyciąg. Wszystkich zainteresowanych premią 450 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

450 zł za konto w BNP Paribas w nowej akcji


Regulamin promocji Powakacyjny bonus.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

450 zł za konto w BNP Paribas w nowej akcji

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.