450 zł za konto w BNP Paribas

Witam. Jak to bywa praktycznie co miesiąc w BNP Paribas w ostatnich dniach pojawiła się nowa akcja promocyjna. Tym razem można otrzymać aż 450 zł za konto w BNP Paribas za wykazanie stosunkowo niewielkiej aktywności po jego otwarciu. Należy wspomnieć, że jeszcze przez tydzień, tj. do 12 sierpnia trwa promocja konta osobistego z kodami na Allegro o wartości 400 zł. Szczegóły tutaj. Ale w nowej promocji BNP można otrzymać trochę więcej w gotówce. Nowa akcja trwa do 25.09.2022 r. lub do wyczerpania puli 6.000 sztuk promocyjnych wniosków..

Standardowo z promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Czasami może coś pójść nie tak i będzie konieczny kontakt z bankiem.

450 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Mega okazja – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 25.09.2022 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 09.10.2022 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera
 • Aktywacja karty (nadanie nr PIN) w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26-go dnia miesiąca po spełnieniu warunków promocji uzupełnić na stronie promocji numer do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 450 zła za konto w BNP Paribas>>>

450 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Mega okazja:

Pierwsza Nagroda – 50 zł w gotówce na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i nadanie numeru PIN.
Druga Nagroda – 150 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu następnym po nadaniu numeru PIN do kart:
  • Otrzymanie wpływów na konto osobiste w wysokości co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł.
Trzecia Nagroda – 150 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu spełnienia warunków otrzymania drugiej nagrody (wpływu i transakcji):
  • Otrzymanie wpływów na konto osobiste w wysokości co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł.
Czwarta Nagroda – 100 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania trzeciej nagrody.
 • W miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu spełnienia warunków otrzymania trzeciej nagrody (wpływu i transakcji):
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł.

450 zł za konto w BNP Paribas

Już samo otwarcie konta jest premiowane kwotą 50 zł. Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 22-go dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków otrzymania premii z adresu megaokazja@promocja@bnpparibas.pl. Należy zalogować się na stronie promocji do 26-go dnia miesiąca, w którym otrzymamy ww. wiadomość, i uzupełnić dane do wypłaty premii. Nagrody będą wypłacane do końca dnia miesiąca, w którym otrzymamy wiadomość o ich otrzymaniu.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Taka uwaga – należy skontaktować się z BNP Paribas i wyrazić zgodę na elektroniczną korespondencję bo inaczej BNP pobierze 6 zł za wyciąg. Wszystkich zainteresowanych premią 450 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

450 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Mega okazja.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.