480 zł za konto w Santanderze

Witam. Dzień dzisiejszy to opis nowej edycji promocji Santandera, dzięki można otrzymać bardzo solidną premię za otwarcie rachunku osobistego w tym banku. Dzięki kilku połączonym akcjom można otrzymać 480 zł za konto w Santanderze, 300 zł w gotowce w ramach głównej promocji, 80 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 100 zł w bonie do Biedronki. Warunki są jak zwykle łatwe do spełnienia a nowa akcja trwa do 31.08.2022 r.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.08.2021 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze, w tym od 01.04.2019 r. nie można było brać udziału w akcjach promocyjnych związanych z kontem osobistym w Santanderze (otwarcie konta w ramach jakieś promocji i zamknięcie go po dacie spełnia warunków akcji). Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

480 zł za założenie konta w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 31.08.2022 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę z kartą debetową z dostępem do bankowości elektronicznej i mobilnej.
 • Do 10.09.2022 r. zawarcie umowy z Santanderem na podstawie złożonego wniosku.
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • Spełnienie powyższych warunków – 50 zł premii.
 • W każdym z miesięcy: wrześniu, październiku i listopadzie 2022 r.:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 2 transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę minimum 10 zł.
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym. Spełnienie warunków powyżej – 250 zł premii.
 • Zarejestrowanie się na stronie: https://www.santander.pl/konto-osobiste-kjc-2022-2/.
 • W usługach Santander Online dodanie dowolnego celu w ramach usługi Moje Cele i wybranie metody oszczędzania Końcówki transakcji do 30.09.2022 r.
 • Do 31.01.2023 r. odłożenie w ramach powyższego celu minimum 50 zł. Nagroda 100 zł do Biedronki.
 • Otwarcie konta z odpowiednim kodem polecenia. 80 zł premii w postaci bonów

<<<Strony promocji 480 zł za założenie konta w Santanderze>>>

480 zł za konto w Santanderze

Akcje promocyjne są tak naprawdę 3. Premie za otwarcie i aktywność zostaną wypłacone do końca września i grudnia. Dodatkowo to końca lutego 2023 r. w formie sms lub poczcie bankowej otrzymamy bon do sklepów sieci Biedronka. Do tego można otrzymać 80 zł w postaci bonu za udział w programie poleceń. Dodatkowo można otworzyć Lokatę Mobilną na 5,50% na 4 miesiące do kwoty 100.000 zł. Choć to taka średnia oferta.


Aby otrzymać premię za polecenie należy w ciągu 30 dni od otwarcia konta zarejestrować się w programie poleceń podając kod polecenia od obecnego klienta (np. od rodziny lub znajomego), wyrazić odpowiednie zgody oraz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można się samemu polecać konta. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Nagrody dla polecającego i dla poleconego to (do wyboru) karta podarunkowa o wartości 80 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zaladno czy 4 bilety do kina Helios czy Cinema City. Nagroda będzie dostępna w ciągu 5 dni od daty spełnienia warunków programu, należy ją odebrać w ciągu 30 dni a będzie ważna kolejne 60 dni. Bieżąca edycja programu poleceń trwa do 30.11.2022 r.


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera na stronie promocji. Santander zastrzega sobie, że wniosku o konto nie można złożyć na ich standardowej stronie internetowej, w bankowości internetowej czy w placówce Może one być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych zbiegem promocji i kwotą 480 zł za założenie konta  Santanderze zapraszam tutaj:

480 zł za konto w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 14 zł).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin Promocji 300 zł za aktywne bankowanie.

Regulamin programu Polecam mój bank – edycja 2.

Regulamin promocji „100 zł na zakupy edycja II.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

480 zł za konto w Santanderze

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.