400 zł za konto w Alior Banku + 50 zł za konto dla dziecka

Witam. W dniu dzisiejszym powracam do opisywania aktualnych promocji bankowych. Jedną z najbardziej zyskownych jest V edycja promocji konta osobistego Banku mobilnie w Alior Banku, dzięki której w banalnie prosty sposób można otrzymać solidne 400 zł za konto w Alior Banku. Co ważne premię otrzymuje się w gotówce. W ramach dodatkowej akcji Młodość ma swoje prawa można otrzymać 50 zł za konto dla dziecka. Nowa akcja promocyjna Alior Banku trwa do 30.09.2022 r.

Z promocji mogą skorzystać Ci klienci Alior Banku, którzy na 2 lata przed złożeniem wniosku nie posiadali Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku, rachunku walutowego lub Karty Kibica Banku (a także w T-Mobile Usługi Bankowe, które zostało wchłonięte przez Alior Bank). Posiadanie innych typów kont (oszczędnościowego, w Kantorze Walutowy, firmowego) nie wyklucza z udziału w promocji.

Aby wziąć udział w akcji należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą na stronie internetowej w Alior Banku, lub przez bankowość elektroniczną czy mobilną. Należy także wyrazić zgody na przetwarzanie danych i marketingowe oraz zawrzeć umowę w ciągu 30 dni od daty wysłania wniosku. Należy także aktywować w ciągu 30 dni przynajmniej 2 Korzyści w Koncie Jakże Osobistym. Konto otwiera się za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego lub wideo rozmowę bądź kuriera.

Aby otrzymać premię 50 zł w danym miesiącu należy:
 • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę,
 • zalogować się do Aplikacji Mobilnej.

Można otrzymać 8 razy po 50 zł. Warunki promocji należy spełniać począwszy od następnego pełnego miesiąca od otwarcia Konta Jakże Osobistego. Premię będą wpływać do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. I właściwie to wszystko. Warto jednak zasilać konto kwotą 1.500 zł miesięcznie (nawet z innego banku) oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.

<<<Strona promocji 400 zł za konto w Alior Banku>>>


Oprócz głównej premii można otrzymać 50 zł premii za konto dla dziecka (w wieku pomiędzy 13-18 lat). Akcja trwa od 06.06.2022 r. do odwołania. Nasze dziecko nie powinno mieć także konta w Alior Banku od dwóch lat. Aby otrzymać 50 zł należy złożyć wniosek o konto w sposób jak powyżej, podpisać umowę w ciągu 30 dni a w ciągu 40 dni od daty zawarcia umowy wykonać co najmniej jedna transakcję bezgotówkową kartą. Nagroda wpłynie w ciągu 60 dni od daty spełnienie warunków promocji. Konto dla Młodych jest bezwarunkowo bezpłatne (brak opłat za konto czy kartę). Dodatkowo można wybrać bezpłatnie 2 korzyści.


Dodatkowo w ramach jednej z korzyści do konta osobistego Konto Jakże Osobiste można wybrać 1% zwrotu za transakcje mobilne w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay, Google Pay czy BLIKem. Jak ktoś dużo wydaje to może dorzucić do tego 20 zł miesięcznie. Druga korzyść to np. bezpłatne ubezpieczenie w podróży. Każda kolejna korzyść to koszty 3,50 zł miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych premię 400 zł z konto w Alior Banku oraz ewentualnie 50 zł za Konto dla Młodych zapraszam do złożenia wniosku tutaj:


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest bezpłatne pod warunkiem odpowiedniego wpływu na konto (może być z innego banku) i odpowiednich operacji bezgotówkowych. Dodatkowo można „dopasować” konto wybierając dodatkowe opcje (w bankowości internetowej) – 2 darmowe, reszta kosztuje 3,50 zł za sztukę: 2% na Koncie Oszczędnościowym, pakiety powiadomień, bezpłatne bankomaty w Polsce, 1% zwrotu za zakupy telefonem, Pakiet assistance, limit bez odsetek przez 10 dni i kilka innych.


Konto Jakże Osobiste to:
 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem wpływu 1.500 zł (inaczej 10 zł). Nie dotyczy osób w wieku 18-26 lat.
 • 0 zł za kartę po wydaniu 300 zł (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych 2,50 zł z pozostałych bankomatów krajowych.

*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin promocji Bankuj mobilnie – edycja V.

Regulamin promocji Młodość ma swoje prawa – edycja III.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.