Do 485 zł za konto w BNP Paribas

Witam. W dniu dzisiejszym pojawiła nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas. To już chyba tradycja, że takie promocje ogłaszane są co najmniej 2 razy w miesiącu. Tym razem w ramach akcji Letni relaks można otrzymać 450 zł za konto w BNP Paribas oraz dodatkowe 35 zł do serwisu Legimi. Czyli można otrzymać do 485 zł za konto w BNP Paribas oczywiście po spełnieniu prostych warunków akcji. Akcja promocyjna trwa do 05.07.2022 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk dostępnych wniosków.

Standardowo z promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Czasami może coś pójść nie tak i będzie konieczny kontakt z bankiem.

485 zł za konto w BNP Paribas w akcji Letni relaks – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 05.07.2022 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 19.07.2022 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera
 • Aktywacja karty (nadanie nr PIN) w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie e-maile o przyznaniu nagrody i uzupełnienie do 28.08.2022 r. na stronie promocji danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 485 zł za konto w BNP Paribas>>>

Do 485 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Letni relakas:

Pierwsza Nagroda – 150 zł w gotówce i 35 zł do wykorzystania w serwisie Legimi za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i nadanie numeru PIN.
 • W miesiącu lipcu:
  • Wykonanie przelewów na kwotę minimum 300 zł.
Druga Nagroda – 150 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu sierpniu:
  • Wykonanie co najmniej transakcji 3 transakcje bezgotówkowych kartą.
  • Wykonanie przelewów na kwotę minimum 300 zł.
Trzecia Nagroda – 150 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu wrześniu:
  • Wykonanie co najmniej transakcji 3 transakcje bezgotówkowych kartą.
  • Wykonanie przelewów na kwotę minimum 300 zł.

Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 22.08.2022 r. – należy do 28.08.2022 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do jej wypłaty. Wiadomości przyjdą z adresu letnirelaks@bnpparibasplus.pl – można już teraz dodać go do kontaktów. Nagrody zostaną wypłacone lub przekazane do końca sierpnia, września i października. Kod promocyjny Legimi zostanie wysłane w formie sms-a na numer telefonu. Będzie on ważny do 31.12.2022 r. i upoważnia do skorzystania z jednego Ebooka/Audiobooka spośród wybranych 42 dostępnych w ramach promocji.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Taka uwaga – należy skontaktować się z BNP Paribas i wyrazić zgodę na elektroniczną korespondencję bo inaczej BNP pobierze 6 zł za wyciąg. Wszystkich zainteresowanych premią 485 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Do 485 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Letni relaks.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Do 485 zł za konto w BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.