Do 500 zł za konto w mBanku w akcji Money Mania

Witam. Po dłuższej przerwie w dniu dzisiejszym pojawiła się dobrze znana i lubiana akcja Money Mania edycja XXIV w ramach której można otrzymać do 500 zł za konto w mBanku. Przy czym 200 zł otrzymuje się od Money Mani, 250 zł od mBanku oraz ewentualnie 50 zł za konto dla dziecka. Premia, jak to bywa w ostatnich czasach jest dosyć pokaźna a warunki dosyć proste do spełnienia. Nowa akcja promocyjna trwa do 29.06.2022 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Promocja skierowana jest do nowych klientów mBanku, którzy nie posiadają konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2019 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Posiadanie innych produktów (konta, firmowego, karty kredytowej czy kredytu) nie wyklucza z udziału w promocji. Taka naprawdę obowiązują dwie promocje.

Aby otrzymać do 500 zł za konto w mBanku należy:
 • Do 29.06.2022 r. zarejestrować lub zalogować się na specjalnej stronie promocji podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Lub zalogować się jeżeli ma się już konto.
 • W celu potwierdzenia rejestracji kliknąć w link umieszczony w otrzymanej wiadomości e-mail.
 • Kliknąć w aktywny link Wyślij wniosek w Money Mani po przekierowaniu z klikniętego linku.
 • Wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową.
 • Wypełnić wniosek o eKonto osobiste w promocji.
 • Do dnia 17.05.2022 r. podpisać z mBankiem umowę o eKonto osobiste:
 • W następnym miesiącu, następującym po miesiącu podpisania umowy wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę (płatność kartą, lub BLIK, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe. Premia 200 zł.
 • Do 31.08.2022 r. uzupełnić na stronie promocji numer aktywnego eKonta osobistego do wypłaty premii. Można to zrobić wcześniej. Wypłata nastąpi do 31.10.2022 r.
Dodatkowo w ramach promocji eKonto osobiste plus premia mBanku.
 • 100 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w drugim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w trzecim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
 • 50 zł za otwarcie poprzez e-dowód (i wykonanie co najmniej 1 transakcji w miesiącu otwarcia konta lub w miesiącu następnym).
 • 50 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dzieci do 13 roku życia) do końca pierwszego miesiąca, następującego po otwarciu eKonta osobistego.

<<<Strona promocji do 500 zł za konto w mBanku>>>

Do 500 zł za konto w mBanku w akcji Money Mania

Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15-tego końca miesiąca. Przelew z kolei powinien być nie z naszego konta w mBanku, a najlepiej spoza mBanku. Premię będą wpływać na otwarte eKonto do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji. Premia za otwarcie eKonta na e-dowód czy selfie i za eKonto Junior wpłyną do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego. Uwaga – wydanie szeroko reklamowanej w telewizji opaski do opłacenia dla eKonta Junior jest płatne 25 zł. Ale później już nie ma opłat za konto czy kartę.

Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 2,20% do kwoty 20.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Stawka 2,20% jest tylko gdy suma wpływów na te eKonto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów. I to wszystko – premia jest dosyć wysoka. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wydaniu kwoty 350 zł w miesiącu. Wszystkich zainteresowanych premią do 500 zł za konto w mBanku w ramach dwóch połączonych akcji zapraszam tutaj:

Do 500 zł za konto w mBanku w akcji Money Mania


Regulamin promocji Money Mania edycja XXIV.

Regulamin promocji eKonto osobiste plus premia -edycja III.


eKonto osobiste to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej po wydaniu 350 zł.
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
 • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Do 500 zł za konto w mBanku w akcji Money Mania

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.