300 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku

Witam. W ostatnich czasach opisywałem akcje promocyjne kart kredytowych w Citibanku, BNP Paribas i Banku Millennium. W tych trzech bankach można otrzymać premię od 350 zł do nawet 600 zł za kartę kredytową. Pojawiła się właśnie promocja Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat dzięki której teraz można otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku. Warunki otrzymania premii to wykonywanie transakcji bezgotówkowych przez kilka miesięcy po 300 zł. Nowa promocja Santander Consumer Banku trwa do 12.08.2022 r.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które zawarły umowę z bankiem o przyznaniu limitu kredytowego (karty kredytowej) w okresie od 01.05.2021 r. do 17.05.2022 r. Taka uwaga – Santander i Santander Consumer Bank to dwa oddzielne banki.

Aby otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku należy:
  • Do 12.08.2022 r. zawrzeć umowę o kartę kredytową Visa Comfort Plus ze stałą spłatą.
  • Wykonywanie zwykłych transakcji bezgotówkowych* na kwotę co najmniej 300 zł przez siedem miesięcy, począwszy od miesiąca podpisania umowy. Nagroda po 50 zł za transakcje w 6 miesiącach.
  • Brak zaległości w spłacie zadłużenia na kwotę wyższą niż 50 zł i dłuższych niż 10 dni na dzień przyznania nagrody.

300 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku

Warunki są jasne i klarowne. Wystarczy wykonywać odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Pierwszym miesiącem, w którym możemy spełnić warunki promocji i otrzymać 50 zł jest miesiąc podpisania umowy. O ile spełnimy warunki w tym miesiącu to jeden miesiąc niejako możemy przeoczyć po premia może się naliczać przez 7 miesięcy. Premie będą wypłacane do 45 dni począwszy po miesiącu spełnieniu warunków ich przyznania na rachunek karty kredytowej. Umowę podpisuje się przelewem weryfikacyjnym lub poprzez kuriera.

Dodatkowo po wykonaniu transakcji bezgotówkowych w kwocie 300 zł, tj. tyle ile trzeba w promocji, nie naliczy się opłata miesięczna za obsługę karty w wysokości 15 zł. Te ułatwienie trwa przez 12 miesięcy. Standardowo trzeba wykonać operacje bezgotówkowe na kwotę 1.000 zł aby nie było tej opłaty. Oczywiście najlepiej spłacać zadłużenie w terminie aby nie było żadnych opłat. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Bank zapraszam tutaj:

300 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
– 4829, określający przelewy środków pieniężnych,
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający pośredników ubezpieczeniowych,
– 6051, określający instytucje niefinansowe, waluta obca, zlecenie pieniężne i czeki podróżne,
– 6540, określający instytucje niefinansowe – zakup/obciążenie kart,
– przelewy, doładowania kart i innych portfeli cyfrowych typy PayPal czy Revolut.


Regulamin Sprzedaży Premiowej „Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat” dla kart kredytowych Visa Comfort Plus ze stałą spłatą Santander Consumer Bank S.A.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Do 500 zł za konto w mBanku w akcji Money Mania

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.