400 zł za konto w BNP Paribas i 20 zł na kawę

Bank BNP Paribas postanowił podwyższyć swoją stawkę za otwarcie konta osobistego. Obecnie w ramach promocji Kawa z premią można otrzymać premie 400 zł za konto w BNP Pairbas. Dodatkowo można także otrzymać voucher na 20 zł do Costa Coffee. Standardowo warunki są dosyć proste do spełnienia, wymagana karencja niedługa a premia solidna. Nowa akcja promocyjna trwa do 06.02.2022 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Jak zwykle z promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu (a także bycie kiedyś klientem tego banku) mogą pojawić się pewne problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

400 zł za konto w BNP Paribas w akcji Dobry start – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 06.02.2022 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 20.02.2022 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN) w ciągu 7 dni od daty otrzymania karty.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie przysłanej do 20.04.2022 r. wiadomości o przyznaniu premii i do 26.04.2022 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji do 400 zł za konto w BNP Paribas>>>

400 zł za konto w BNP Paribas i 20 zł na kawę

Nagrody w promocji Kawa z premią:

Pierwsza Nagroda – voucher do Costa Coffee o wartości 20 zł na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i nadanie numeru PIN.
Druga Nagroda – 125 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu marcu 2022 r.:
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę minimum 300 zł.
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł w obu miesiącach.
Trzecia Nagroda – 125 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu kwietniu 2022 r.:
  • Wykonanie transakcji BLIK na kwotę minimum 300 zł.
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł w obu miesiącach.
Czwarta Nagroda – 150 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania trzeciej nagrody.
 • W miesiącu maju 2022 r.:
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę minimum 300 zł.
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł w obu miesiącach.

Ważne informacje i daty: voucher do Costa Coffee zostanie wysłany z adres kawazpremia@bnpparibasplus.pl do 20.03.2022 na podany numer telefonu. Za to pierwsza wiadomość o przyznaniu premii gotówkowej zostanie wysłana do 20.04.2022 r. należy do zalogować się za pomocą otrzymanych danych i uzupełnić dane do wypłaty premii. Premie gotówkowe będą wypłacane do końca kwietnia, maja i czerwca. Dane można uzupełnić później zgodnie z regulaminem promocji ale warto to zrobić od razu. Należy zwrócić uwagę, że w jednym miesiącu bank wymaga transakcji BLIK a nie kartą debetową.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią do 400 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

400 zł za konto w BNP Paribas i 20 zł na kawę


Regulamin promocji Kawa z premią.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

400 zł za konto w BNP Paribas i 20 zł na kawę

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.