360 zł za konto w Banku Millennium

Witam. W dniu dzisiejszym opisuję trwającą od dłuższego czasu bardzo dobrą akcję Banku Millennium z kontem osobistym. Bank Millennium postanowił złagodzić swoje wymagania odnośnie promocji a jednocześnie znaczącą podniósł wysokość premii. Obecnie można otrzymać premię gotówkową w wysokości 360 zł za konto w Banku Millennium. Tym razem premia została podzielona na dwie części po 180 zł za wykazanie standardowo niewielkiej aktywności po otwarciu konta. Nowa promocja Banku Millennium trwa do 31.01.2022 r.


Z najnowszej promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień startu promocji. tj. 09.11.2021 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium. Nie można też posiadać konta od 01.01.2018 r. Nie posiadając relacji z Bankiem Millennium należy złożyć wniosek przez stronę internetową. Posiadając relację (tj. mając już jakiś produkt) z Bankiem Millennium należy wybrać opcję zawarcia umowy online, potwierdzając swoją tożsamość logowaniem do innego banku lub zawrzeć umowę przez bankowość internetową czy mobilną. To bardzo duża zmiana w porównaniu do poprzednich zapisów.


Aby otrzymać 360 zł za konto w Banku Millennium należy:
  • Do 31.01.2022 r. złożyć wniosek oraz zawrzeć umowę o Konto 360º lub Konto 360º Student wraz z kartą debetową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy aktywować aplika za pomocą karty debetowej.
  • W każdym z 3 następujących po sobie miesiącach, po miesiącu otwarcia konta zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie) oraz wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
  • W 31.05.2022 r. złożyć w placówce Banku Millennium wzór podpisu i okazać dowód osobisty.

<<<Strona promocji 360 zł za konto w Banku Millennium>>>

360 zł za konto w Banku Millennium

Pierwsze 180 zł otrzymuję się właściwie za samo otwarcia Konta 360º, aktywację bankowości mobilnej i jedna transakcję. Kolejne 180 zł otrzymuję się za zasilanie konta w kolejnych pełnych trzech miesiącach kwotą 1.000 zł i wykonywanie jednej transakcji. Premię te wpłyną po miesiącu spełnienia danych warunków promocji. I to właściwie wszystko co trzeba wykonać aby otrzymać 360 zł za konto w Banku Millennium.


Dodatkowo właściwie na stałe do oferty Banku Millennium weszła promocja karty kredytowej. Już po założeniu konta można zawnioskować przez bankowość internetową lub mobilną o kartę kredytową VISA i otrzymać 300 zł na stację paliw Circle K. Należy przez 6 miesięcy wydawać kartą 350 zł. Karty podarunkowe są dwie – po 150 zł wydawane po 3 miesiącach spełnienia warunków promocji. Dodatkowo przez 12 miesięcy nie ma opłat za kartę po wykonaniu jednej transakcji. St andardowa opłata to 7,99 zł niepobierana po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Więcej szczegółów tutaj:

360 zł za konto w Banku Millennium


Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Można też wybrać finalizację otwarcia konta – podpisania umowy za pośrednictwem kuriera lub w placówce Banku Millennium. Konto 360º staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej.  Wszystkich zainteresowanych premią 360 zł za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

360 zł za konto w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji „Aż 360 zł z Konta 360°”.

Regulamin promocji NOWY ROK Z KARTĄ KREDYTOWĄ VISA.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.