250 za konto w BNP Paribas w promocji Złap premię

W BNP Paribas w ostatnich dniach ogłosił nową promocję konta osobistego z dosyć prostymi warunkami otrzymania premii. Pojawiła się akcja Złap premię dzięki której w łatwy sposób można otrzymać premię gotówkową 250 zł za konto w BNP Paribas. Wystarczy spełnić warunki aktywności w czerwcu i lipcu. Nowa akcja promocyjna trwa do 06.06.2021 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków o konto w BNP Paribas.


Szczegóły akcji BNP Zgarnij 300 zł na Allegro trwającej do 30.06.2021 r. z voucherami 3 x 100 zł na Allegro za kartę kredytową- tutaj. Można promocje łączyć.


Z najnowszej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku i innych bankach przejętych przez BNP). Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Złap premię – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 06.06.2021 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 20.06.2021 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie przysłanej do 20.08.2021 r. wiadomości o przyznaniu premii i do 26.08.2021 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 250 zł za konto w BNP Paribas>>>

250 za konto w BNP Paribas w promocji Złap premię

Nagroda w promocji Złap premię:
Nagroda – 250 zł w gotówce za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu czerwcu i lipcu:
  • Wykonanie co najmniej co najmniej 1 przelewie za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile) w każdym miesiącu.
  • Wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą debetową w każdym miesiącu.
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł w każdym miesiącu.

Wiadomości o przyznaniu nagrody zostanie wysłana do 20.08.2021 r. z adresu zlappremie@bnpparibasplus.pl. Należy do 26.08.2021 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii. Ta wpłynie za spełnienie warunków aktywności w dwóch miesiącach – czerwcu i lipcu – w dosyć pokaźnej wysokości – 250 zł – do końca sierpnia. I to właściwie tyle. Należy wspomnieć, że do końca maja trwa promocja, w ramach której za spełnienie trochę bardziej wygórowanych warunków można otrzymać 350 zł za konto w BNP Paribas – szczegóły tutaj.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią gotówkową 250 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

250 za konto w BNP Paribas w promocji Złap premię


Regulamin promocji Złap premię.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

250 za konto w BNP Paribas w promocji Złap premię

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.