200 zł do Carrefoura za kartę kredytową w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa obecnie promocja, w ramach której obecnie można otrzymać 250  zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. BNP Paribas jest znany także z premiowania kart kredytowych. I właśnie pojawiła się akcja Zawsze warto płacić kartą dzięki której można otrzymać 200 zł do Carrefoura za kartę kredytową w BNP Paribas. Dodatkowo w ramach akcji otrzymuje się zwolnienie opłat za kartę kredytową na rok. Nowa promocja z dwoma e-bonami po 100 zł do Carrefoura trwa do 28.02.2021 r.

Z promocji mogą ponownie wziąć udział osoby,  które 01.09.2019 r. nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. To przesunięcie o 4 miesiące w porównaniu do poprzedniej promocji. Posiadacze kont osobistych mogą bez problemu brać udział w promocji. Warunek odebrania nagród to standardowo rejestracja w programie www.mambonus.pl.

Aby otrzymać do 200 zł do Carrefoura za kartę kredytową w BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji. Po rejestracji na stronie promocji oddzwania pracownik banku, za pośrednictwem którego składamy wniosek o kartę.
  • Zawrzeć umowę z BNP Paribas o kartę kredytową Mastercard nie później niż do 28.02.2021 r.
  • Wykonać transakcji (w tym bezgotówkowych) na kwotę co najmniej 1.000 zł w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu zawarciu umowy o kartę kredytową.
  • Rejestracja na stronie www.mambonus.pl.
<<<Strona promocji 200 zł do Carrefoura za kartę kredytową w BNP Paribas>>>

200 zł do Carrefoura za kartę kredytową w BNP Paribas

Do promocyjnych transakcji zaliczają się transakcje bezgotówkowe (z klasycznymi wyłączeniami*). Do transakcji promocyjnych nie zaliczają się e-bony do Carrefoura po 100 zł będą dostępne na na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od daty spełnienia warunków promocji i będzie można je odebrać przez 2 miesiące. Będą one ważne co najmniej do końca 14.02.2022 roku. Można je wykorzystać w hipermarketach i supermarketach sieci Carrefour, Carrefour Market oraz Carrefour BIO. E-bony można łączyć ale są tylko jednokrotnego użytku więc należy je wykorzystać w całości. Nie są one także realizowane w kasach samoobsługowych.

Dodatkowo w programie mamBonus można otrzymać 9.200 punktów. Już 5.000 punktów otrzymuje się za zawarcie umowy o kartę kredytową Mastercad z logo mamBonus i wykonanie 4 transakcji w kwocie co najmniej 50 zł w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy. Kolejne 200 punktów dostaje się za samą rejestrację. Następne 2 razy po 2.000 punktów otrzyma się za wykonanie transakcji w ramach udziału w powyższej promocji + 200 punktów za spełnienie warunków otrzymania pierwszych 5.000 punktów. Punkty wymienia się później na nagrody – np. bilety do kina czy vouchery. Np. voucher na allegro o wartości 20 zł to 6.000 punktów.

W promocji możemy zawnioskować  tylko o kartę kredytową Mastercard. Nie ma opłat za wydanie – jest opłata miesięczna – 9 zł – niepobierana gdy wykonamy transakcje w kwocie (aż) 1.000 zł. Ale przez pierwszy rok w ramach promocji nie ma tej opłaty a po otrzymaniu nagród i roku można przemyśleć współpracę z BNP Paribas. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł do Carrefoura za kartę kredytową w BNP Paribas zapraszam tutaj:

200 zł do Carrefoura za kartę kredytową w BNP Paribas


W ramach częstych akcji można otrzymać 200 zł – 400 zł za założenie konta osobistego i bardzo umiarkowaną aktywność. Obecnie można otrzymać 250 zł. Wystarczą zasilenia i odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Szczegóły pod tagiem BNP Paribas tutaj:

200 zł do Carrefoura za kartę kredytową w BNP Paribas


Przewidziana w Umowie o Kartę transakcja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności za towary lub usługi we wszystkich punktach handlowo –usługowych przyjmujących płatności za pomocą karty kredytowej wydawanej w ramach Umowy o Kartę w ramach udostępnionego przez Bank Limitu Kredytowego. W zakres pojęcia Transakcji Kartą nie wchodzą transakcje polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług (np. transakcje dokonane za pomocą usługi portfela elektronicznego, dostarczanej przez dostawcę lub pośrednika będącego osobą trzecią, wszelkie transakcje kwalifikowane jako przekazy pieniężne czy zakłady -w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych).


Regulamin Sprzedaży Premiowej Zawsze warto płacić kartą.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

Regulamin sprzedaży premiowej 5000 pkt na start.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.