150 zł za konto i 200 zł za kartę kredytową w Banku Pekao SA plus 100 zł za polecanie

Bank Pekao SA z początkiem roku postanowił zmodyfikować i poszerzyć swoje akcje promocyjne. Tym razem można otrzymać premię w sumie 150 zł za konto ale także 200 zł za kartę kredytową w Banku Pekao SA. Premie tym razem są w postaci solidnego, 10% zwrotu za zakupy w ciągu kilku miesięcy czyli trzeba wykazać trochę aktywności ale w zamian można liczyć na solidne nagrody. Mimo, że obie akcje są połączone to nie trzeba brać karty kredytowej. Obie akcje trwają do 31.03.2021 r. A do tego czasu trwa jeszcze promocja Mastercarda Bezcenne Chwile z bonem 50 zł za zakupy.

Lekko został przesunięty okres karencji –  do akcji mogą przystąpić osoby, które w okresie od 04.01.2019 r. do 31.12.2020 r. nie posiadały w Pekao SA rachunku płatniczego i/lub lokaty terminowej. Sprawia to, że klienci przejmowanego Idea Banku mogą skorzystać z oferty promocyjnej. Konto tak jak poprzednio zakłada zakłada się za pomocą tzw. biometrii – na selfie.

150 zł za konto w Banku Pekao SA – warunki promocji:
 • Do 31.03.2021 r. zawarcie umowy o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą debetową Mastercard oraz aplikacją mobilną PeoPay poprzez stronę internetową lub aplikację PeoPay na tzw. selfie.
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.
 • W ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy, następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • Zapewnienie wpływu na konto w wysokości minimum 500 zł (najlepiej spoza Pekao SA),
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej.
 • Wykonywanie wybranych transakcji bezgotówkowych – zwrot 10% wartości, maksymalnie 100 zł.
 • Rejestracja w programie Bezcenne Chwile karty Mastercard – punkty o wartości 50 zł.

Nagroda to zwrot za zakupy w wysokości 10% ich wartości wykonywanych od dnia przystąpienia do promocji oraz przez kolejne 3 pełnej miesiące. Czyli należy wydać 1.000 zł aby otrzymać maksymalna premię za transakcję. Zwrot zostanie wypłacony na koniec następnego miesiąca, następującego po pełnych 3 miesiącach od założenia konta. Uwaga – niektóre transakcje jak te wykonywane w instytucjach finansowych, ale też aptekach, drogeriach, barach, dyskotekach, sklepach, sklepach z alkoholem się nie liczą. Szczegółowy spis znajduje się na dole. Za to przelew na konto najlepiej zrobić spoza Banku Pekao SA. Konto należy założyć online poprzez stronę internetową albo aplikację PeoPay.

Można, a właściwie trzeba załapać się na promocję karty Mastercard – do 31.03.2021 r. należy zarejestrować ją w programie Bezcenne Chwile dzięki czemu otrzymamy 1.000 punktów na start i 2.400 punktów powitalnych po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej w ciągu 30 dni od rejestracji. Promocyjne punkty będą dostępne maksymalnie po 30 dniach od daty spełnienia warunków i będą ważne przez 6 miesięcy. Należy oczywiście w ww. programie wyrazić zgody marketingowej. Punkty te można wymienić na nagrody o wartości około 50 zł. Z promocji są wyłączone osoby, które przed 01.01.2021 r. były uczestnikami programu Bezcenne Chwile z kartą Banku Pekao SA. A dodatkowo w samej promocji Mastercarda dostaje się 2.000 punktów za rejestrację karty do 15.02.2021 r.


Dodatkowo można skorzystać z polecenia konta osobistego w Banku Pekao SA przez rodzinę czy znajomych. Wtedy osoba polecająca ma szansę otrzymać 100 zł. Niestety osoba polecona nie otrzymuje nic. Wystarczy przy otwarciu wpisać odpowiedni kod polecenia. Osoba polecająca i polecona powinny mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe, zasilić swoje konto kwotą minimum 500 zł, wykonać jedną transakcję bezgotówkową lub PeoPay oraz logować się do tej aplikacji. Osoba polecona musi spełnić te same warunki a spełni je z pewnością w ramach promocji za nowe konto. Warunki należy spełnić do 31.04.2021 r. a wypłata premii nastąpi do końca następnego miesiąca. Można tak otrzymać aż do 1.500 zł za polecenia kont w Banku Pekao SA. Osoba polecająca powinna zarejestrować się tutaj.


Jeżeli w powyższej promocji założymy konto osobiste i zdecydujemy się na zawarcie do 30.09.2021 r. umowy o dowolną kartę kredytową Mastercard to z kolei możemy otrzymać kolejny zwrot za płatności kartą kredytową – 10% w ciągu kolejnych 3 miesięcy następujących po podpisaniu umowy, maksymalnie 200 zł (czyli 200 zł za wydanie 2.000 zł). Należy też wykonywać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą kredytową miesięcznie aby naliczyły się zwroty. Premia zostanie wypłacona na rachunek karty do końca następnego miesiąca, następującego po pełnych 3 miesiącach od podpisania umowy o kartę kredytową. Wyłączenia transakcji bezgotówkowych są takie same jak przy koncie osobistym. Należy uwzględnić opłatę za wydanie karty kredytowej Elastycznej – 15 zł. Opłata to 2,99 zł miesięcznie, niepobierana w przypadku wykonania w miesiącu jednej transakcji.

150 zł za konto i 200 zł za kartę kredytową w Banku Pekao SA plus 100 zł za polecanie


Konto osobiste w banku Pekoa SA należy za pomocą selfie i weryfikację przez stronę internetową czy mobilnie (np. po ściągnięciu i zainstalowaniu PeoPay). Jeżeli będziemy próbowali założyć konto całkowicie online i coś pójdzie nie tak (np. weryfikacja tożsamości) to możemy dokończyć proces w placówce i mimo to warunek też zostanie uznany za spełniony. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą Mastercard. Podsumowując można otrzymać 100 zł za konto, 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile, 200 zł za kartę kredytową oraz 100 zł za polecenia kont osobistych. Wszystkich zainteresowanych nową promocją zapraszam stronę promocji tutaj:

150 zł za konto i 200 zł za kartę kredytową w Banku Pekao SA plus 100 zł za polecanie


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
 • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
 • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 3 zł) przy karcie Mastercard.
 • 0 zł za obsług karty po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych (inaczej 9,99 zł) przy karcie Visa.
 • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej ale 0 zł za autoryzację w aplikacji PeoPay.
 • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Pekoa.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Mastercard.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Visa. Po zasileniu kwotą 5.000 zł wszystkie wypłaty są darmowe.

Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

150 zł za konto i 200 zł za kartę kredytową w Banku Pekao SA plus 100 zł za polecanie


Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja V”.

Zasady IV edycji programu poleceń nowych klientów Polecam Przekorzystne.

Regulamin promocji Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium – edycja I.

Regulamin promocji Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium – edycja I.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.