Aż 400 zł za konto w BNP Paribas w akcji Choinkowe szaleństwo

W BNP Paribas trwa promocja Bankowo zasłuchani dzięki której można otrzymać premię 350 zł i audiobook – szczegóły tutaj. Nie czekając na skończenie jednej akcji promocyjnej pojawiła się kolejna. W promocji Choinkowe szaleństwo można otrzymać aż 400 zł za konto w BNP Paribas. I to tylko za wykonanie kilku przelewów przez bankowość internetową i zapewnienie odpowiednich wpływów. A dodatkowo obowiązuje korzystniejszy, 12-miesięczny okres karencji. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 23.12.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk rejestracji na stronie promocji. Akcja zakończona błyskawicznie w dniu dzisiejszym.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową – szczegóły tutaj:

350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Bankowo zasłuchani


Z nowej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

400 zł za konto w BNP Paribas w akcji Choinkowe szaleństwo – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 23.12.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 10.01.2021 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 23.02.2021 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji aż 400 zł za konto w BNP Paribas>>>

Aż 400 zł za konto w BNP Paribas w akcji Choinkowe szaleństwo

Nagrody w promocji Choinkowe szaleństwo:
Pierwsza nagroda – 200 zł w gotówce za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu styczniu wykonanie co najmniej 4 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu styczniu otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł.
Druga nagroda – 200 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunki otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu lutym wykonanie co najmniej 4 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu lutym otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł.

Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 18 lutego i 26 marca z adresu choinkoweszalenstwo@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Należy do 23.02.2021 r. uzupełnić na stronie promocji dane do wypłaty premii. A same premie podzielone na dwa razy po 200 zł. Zostaną one wypłacone do końca lutego i marca 2021 r. Tym razem nagroda to bardzo solidne premie w gotówce i to za wykonanie naprawdę bardzo prostych warunków. Kto może powinien skorzystać.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Aż 400 zł za konto w BNP Paribas w akcji Choinkowe szaleństwo


Regulamin promocji Choinkowe szaleństwo.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Aż 400 zł za konto w BNP Paribas w akcji Choinkowe szaleństwo

2 Komentarze

 1. Dzień dobry,
  jak można sprawdzić czy została już wyczerpana pula 3000 sztuk rejestracji. Założyłem kiedyś tak konto w Santander i poinformowano mnie po kilku miesiącach , że nie załapałem się na promocję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.