350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Bankowo zasłuchani

W BNP Paribas jeszcze przez kilka dni można skorzystać z akcji w której można otrzymać 300 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. W dniu dzisiejszym pojawiła się promocja Bankowo zasłuchani w ramach której tym razem można otrzymać 350 zł za konto w BNP Paribas oraz dodatkowo wybrany audiobook z serwisu Legimi. Promocja standardowo dotyczy nowych i powracających klientów po 12 miesięcznym okresie karencji a warunki są łatwe do spełnienia.Nowa promocja BNP Paribas trwa do 14.12.2020 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk rejestracji na stronie promocji.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł na Allego za kartę kredytową – szczegóły tutaj:

350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Bankowo zasłuchani


Z nowej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Bankowo zasłychani – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 14.12.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 27.12.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 23.02.2021 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 350 zł za konto w BNP Paribas>>>

350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Bankowo zasłuchani

Nagrody w promocji Bankowo zasłuchani:
Pierwsza nagroda – kod promocyjny Legimi o wartości 35 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
Druga nagroda – 100 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu styczniu wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu styczniu wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą.
Trzecia nagroda – 100 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunki otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu lustym. wykonanie co najmniej 4 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Czwarta nagroda – 150 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunki otrzymania trzeciej nagrody.
 • W miesiącu marcu wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych karta.
 • W miesiącu marcu otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł.

Tym razem otrzymuje się kod do serwisu Legimi umożliwiający skorzystanie z wybranego jednego Ebooka/Audiobooka Legimi spośród 40 Ebooków/Audiobooków Legimi oferowanych w ramach promocji (spis w regulaminie promocji). Kod zostanie wysłany sms-em do końca stycznia i będzie ważny do 31.07.2021 r. a jego wartości to 35 zł. Kolejne nagrody już są w gotówce. Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 18 lutego, 22 marca i 22 kwietnia z adresu zasluchani@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Należy do 23.02.2021 r. uzupełnić na stronie promocji dane do wypłaty premii. A same premie podzielone po 100 zł, 100 zł i 150 zł wpłyną na otwarcie podczas promocji konto do końca lutego, marca i kwietnia 2021 r.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 350 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Bankowo zasłuchani


Regulamin promocji Bankowo zasłuchani.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.