300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia na zapas

BNP Paribas właściwie nie pozwala, aby można było założyć konto w tym banku bez solidnej premii. Raptem skończyły się się poprzednie akcje promocyjne a już wystartowała nowa promocja pt. Premia na zapas w ramach której można otrzymać 300 zł za konto w BNP Paribas. Warunki otrzymania premii to jak zwykle bardzo umiarkowana aktywność po otwarciu. Obowiązuje także łagodniejszy okres karencji a sama premia wpływa na konto. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 29.11.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł na Allego za kartę kredytową – szczegóły tutaj:

300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia na zapas


Z bieżącej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia na zapas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 29.11.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 13.12.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.01.2021 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 300 zł za konto w BNP Paribas>>>

300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia na zapas

Nagrody w promocji Premia na zapas:
Pierwsze 100 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu grudniu wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu grudniu wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
 • W miesiącu grudniu otrzymanie wpływów w wysokości minimum 500 zł.
Drugie 100 zł za:
 • Spełnienie warunki otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu styczniu 2021 r. wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu styczniu 2021 r. wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
 • W miesiącu styczniu 2021 r. otrzymanie wpływów w wysokości minimum 500 zł.
Trzecie 100 zł za:
 • Spełnienie warunki otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu lutym 2021 r. wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu lutym 2021 r. wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
 • W miesiącu lutym 2021 r. otrzymanie wpływów w wysokości minimum 500 zł.

Tym razem nie ma żadnych bonów czy darowizny na Szlachetną Paczkę – premię otrzymuje się w gotówce na konto. Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 19 stycznia, 24 lutego i 26 marca z adresu premianazapas@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Należy do 26.01.2021 r. uzupełnić na stronie promocji dane do wypłaty premii. A same premie podzielone po 100 zł wpłyną na otwarcie podczas promocji konto do końca stycznia, lutego i marca 2021 r.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia na zapas

Regulamin promocji Premia na zapas.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.