E-kody na Allegro o wartości 350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia w zasięgu ręki

W BNP Paribas jak zwykle można wybierać w promocjach bankowych. Trwa akcja w ramach której można otrzymać 350 zł do wybranego sklepu za konto osobiste – szczegóły tutaj. W dniu dzisiejszym pojawiła się akcja Premia w zasięgu ręki dzięki której można otrzymać E-kody na Allegro o wartości 350 zł za konto w BNP Paribas. Warunki oprócz bycia nowym klientem są łatwe do spełnienia. Nowa akcja promocyjna trwa do 11.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Z nowej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

E-kody na Allegro o wartości 350 zł za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL jak też wybór nagrody za udział w promocji.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 11.10.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 25.10.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji E-kody na Allegro o wartości 350 zł za konto w BNP Paribas>>>

E-kody na Allegro o wartości 350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia w zasięgu ręki

Nagrody w promocji Premia w zasięgu ręki:
Pierwsze 50 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu październiku wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Drugie 250 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu listopadzie i grudniu wykonanie co najmniej 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile) (w każdym miesiącu).
 • W miesiącu  listopadzie i grudniu otrzymanie wpływów na łączną kwotę minimum 500 zł (w każdym miesiącu).
 • W miesiącu listopadzie i grudniu wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą (w każdym miesiącu).
Trzecie 50 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • Posiadanie konta wraz z aktywną kartą na dzień 28.02.2021 r.

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Wiadomości o przyznaniu nagród zostaną wysłane przez BNP Paribas do 25 listopada, 26 stycznia i 26 marca 2021 z adresu wzasiegureki@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Nagrody – elektroniczne kody na zakupy na Allegro zostaną przesłane na podany numer kontaktowy sms-ami do końca danego miesiąca w którym zostaliśmy poinformowaniu o ich przyznaniu. E-Kod należy wykorzystać w jednej transakcji ale można łączyć zakupy od różnych sprzedawców (mi pojawiło się pole do wpisania kodu po kliknięciu formy płatności jako karta płatnicza). Nie można ich łączyć. Niestety brak informacji o dacie ich ważności.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych akcją E-kody o wartości 350 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

E-kody na Allegro o wartości 350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia w zasięgu ręki za spełnienie prostych warunków akcji.

Regulamin promocji Premia w zasięgu ręki.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

E-kody na Allegro o wartości 350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia w zasięgu ręki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.