250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia na każdą kieszeń

BNP Paribas jak zwykle nie każe długo czekać na kolejną swoją akcję promocyjną konta osobistego. Do wczoraj można było zdobyć w BNP Paribas kody do Biedronki i Allegro. Za to dzisiaj wystartowała akcja Premia na każdą kieszeń dzięki której w prosty sposób można otrzymać 250 zł za konto w BNP Paribas. Tym razem otrzymuje się premię po prostu „w gotówce”. Nowa promocja francuskiego banku trwa do 20.09.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków złożonych na stronie promocji.

Z nowej edycji promocji mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

250 zł za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 20.09.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 30.09.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 23.11.2020 r. odebranie wiadomości e-mail o przyznaniu premii i podanie numeru konta do jej wypłaty do 27.11.2020 r.

<<<Strona promocji 250 zł za konto w BNP Paribas>>>

250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia na każdą kieszeń

Nagrody w promocji Premia na każdą kieszeń:
Pierwsze 100 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • Zalogowanie się w październiku do bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu październiku wykonanie co najmniej transakcji bezgotówkowych kartą na sumę co najmniej 200 zł.
Drugie 200 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • Zalogowanie się w listopadzie do bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu  listopadzie otrzymanie wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł (w każdym miesiącu).
 • W miesiącu listopadzie wykonanie co najmniej transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł.

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Wiadomości o przyznaniu nagród zostaną wysłane przez BNP Paribas do 23 listopada i 23 grudnia z adresu nakazdakieszen@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Należy do 27.11.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii. Tym razem premię w wysokości do 250 zł otrzymuje się na konto w gotówce – nie ma żadnych bonów do wykorzystania.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią o 250 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia na każdą kieszeń

Regulamin promocji Na każdą kieszeń.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Premia na każdą kieszeń

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.