150 zł za CitiKonto w Citibanku w promocji CitiKonto Rewolucja Finansowa

Citibank znany jest z promocji swoich kart kredytowych dzięki którym można otrzymać na start solidne premie. Co jakiś czas pojawiały się także akcje promocyjne zachęcające do otwarcia konta osobistego w tym banku. I właśnie po długiej przerwie  niejako przy okazji promocji nowego konta pojawiła akcja CitiKonto. Rewolucja Finansowa dzięki której można otrzymać 150 za konto w Citibanku. Należy dodać, że nowe konto osobiste, które jest całkowicie darmowe bez żadnych dodatkowych i ukrytych warunków. Nowa akcja promocyjna nowego CitiKonta trwa do 20.11.2020 r. lub do wyczerpania puli 5.000 sztuk wniosków o konto.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2020 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Okres karencji jest więc całkiem łagodny. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji. CitiKonto w promocji można otworzyć poprzez stronę promocji, wniosek telefoniczny czy w oddziałach Citibanku. Nagrody są trzy za spełnienie określonych warunków.

150 zł za konto w Citibanku – warunki promocji:
 • Pierwsze 50 zł za:
  • Zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
  • Otrzymanie wpłaty na Citikonto spoza Citibanku w wysokości minimum 100 zł do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Drugie 50 zł za:
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Trzecie 50 zł za:
  • Otrzymanie wpływów na otwarte Citikonto z tytułu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2.000 zł do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.

<<<Strona promocji 150 zł za CitiKonto w Citibanku>>>

150 zł za CitiKonto w Citibanku w promocji CitiKonto Rewolucja Finansowa

I to wszystko – wypłaty premii będą zasilały CitiKonto do końca kolejnych miesięcy w których spełnimy warunki promocji. Citibank wymaga przy ostatniej premii wpływów wynagrodzenia ale w poprzednich akcjach wystarczył przelew z odpowiednim opisem. I to wszystko – konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie. O jego szczegółach poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł z konto w Citibanku zapraszam tutaj:

150 zł za CitiKonto w Citibanku w promocji CitiKonto Rewolucja Finansowa


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Regulamin oferty CitiKonto. Rewolucja Finansowa.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.