220 zł za konto plus 70 zł dla dziecka oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Bank Millennium długo nie czekał i postanowił wznowić swoje promocje związane z premią za Konto 360 º jak też i kartę kredytową. Począwszy od dzisiaj można można otrzymać w sumie 220 zł za konto, 70 zł dla dziecka i 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium. Premia za konto przeznaczona jest dla nowych i niektórych powracających klientów, z kolei premię za kartę kredytową można dostać jedynie będąc już klientem tego portugalskiego banku. Akcja z kontem osobistym trwa do 05.10.2020 r. a z kartą kredytową do 30.09.2020 r. Co ważne – akcje są też notorycznie i systematycznie powtarzane.


Premię za założenie konta osobistego w Banku Millennium mogą mogą otrzymać osoby, które na dzień 03.09.2020 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Niestety eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy raz. Należy pamiętać, że nie tak dawno Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Osoby, które już otrzymały kiedyś premię za otwarcie konta w Banku Millennium mogą jeszcze skorzystać z 6 edycji programu poleceń i otrzymać do 80 zł. O tej akcji pisałem tutaj:

220 zł za konto plus 70 zł dla dziecka oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Aby otrzymać 220 zł za konto w Banku Millennium należy:
 • Złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Do 30.08.2020 r. zawrzeć umowę o Konto 360º (lub Konto 360º Student) wraz z kartą debetową z Bankiem Millennium.
 • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • Do 31.12.2020 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
 • W miesiącach: październiku, listopadzie i grudniu zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
 • W miesiącach: październiku, listopadzie i grudniu wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
 • W przypadku otwarcia konta przez foto weryfikację (selfie) do 31.12.2020 r. złożyć w placówce Banku Millennium wzór podpisu i okazać dowód osobisty.
 • Do 29.01.2021 r. nie rozwiązywać umowy oraz odebrać wypłaconą na konto osobiste premię w wysokości 200 zł.
 • Do 29.01.2021 r. otrzymanie sms-em kodu w wysokości 20 zł na zakupy dokonane na goodie.pl (po użyciu kodu saldo zostanie zwiększone o 20 zł)  za wykonanie co najmniej 1 płatności telefonem przy użyciu aplikacji mobilnej do 31.12.2020 r.

<<<Strona promocji 220 zł plus 70 zł dla dziecka za konto w Banku Millennium >>>

220 zł za konto plus 70 zł dla dziecka oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Aby otrzymać premię wystarczy kilka zasileń (mogą być one ze swojego konta w innym banku) oraz kilka transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 kolejnych miesięcy (ale innych niż zasilenia revolut czy kasyna internetowe). Dzięki tym działaniom nie ma opłat za konto. Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i do końca roku złożyć wzór podpisu.

Dodatkowo można otrzymać 70 zł za konto dla dziecka. Kwotę 20 zł otrzymuje się jak powyżej na goodie.pl. Trzeba do 31.10.2020 r. przez aplikację Millennet. Jeżeli dziecko jest starsze niż 13 lat to musi wykonać dodatkową 1 płatność zbliżeniową telefonem za pomocą HCE do 30.11.2020 r. Kolejne 50 zł trafi za zasilenie konta dziecka kwotą 100 zł, a gdy dziecko skończyło 13 lat to konieczne jest wykonanie jeszcze 3 transakcji bezgotówkowych kartą – w tym transakcji zbliżeniowych telefonem i/lub BLIK). Kwota 50 zł zostanie przyznana na eKarcie podarunkowej goodie. Jeden z dodatków to Konto Oszczędnościowe Profit ze stawką 1% na 60 dni do 25.000 zł. Wszystkich zainteresowanych nową promocją i premią do 220 zł za konto plus ewentualnie 70 zł dla dziecka w Banku Millennium zapraszam tutaj:

220 zł za konto plus 70 zł dla dziecka oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Druga promocja Banku Millennium to akcja, w której można otrzymać 300 zł na zakupy tym razem na Allegro. Właściwie tak jak poprzednio otrzymuje się 300 zł na Goodie do wydania przez rok przy pomocy Google Pay lub Apple Pay. Standardowo warunki akcji to zawnioskowanie online o odpowiednią kartę i wydanie 3 razy po 250 zł w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Akcja skierowana jest do dotychczasowych klientów Banku Millennium ponieważ aby złożyć promocyjny wniosek należy posiadać konto osobiste.

220 zł za konto plus 70 zł dla dziecka oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Nie zmienił się okres karencji – promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2018 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba otrzymać kartę z limitem minimum 3.000 zł (lub z limitem 5.000 zł dla kart Gold jak też 20.000 zł dl kart Platinum). Trzeba zawnioskować o kartę kredytową Mastercard.

Aby otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
 • Zawnioskować o kartę kredytową Mastercard poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł (lub 5.000 zł dla kart Gold).
 • Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w kwocie 250 zł we październiku, listopadzie i grudniu.

220 zł za konto plus 70 zł dla dziecka oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Nagroda za udział w promocji to karta podarunkowa na Allegro o wartości 300 zł. Będzie to tak naprawdę kod, który wpisuje się przy dokonywaniu płatności za zakupy na Allegro. Zostanie on wysłany do 31.01.2021 r. na podany numer kontaktowy sms-em. Karta kredytowa do tego czasu musi być aktywna i nie może być w trakcie wypowiedzenia. Kod będzie ważny do 31.12.2021 r., a trzeba go wykorzystać w jednej płatności – nie może być wykorzystywany wielokrotnie ale można zapłacić nim za zakupy u kilku sprzedawców.

Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Masterdard Impresja, Millennium Mastercard oraz Millennium Mastercard Gold. Najkorzystniejsza to karta Impresja. Daje 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie – zwrot nalicza się na rachunek karty. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował 3% zwrotu za wszystkie transakcje przez 3 miesiące dzięki czemu udało mi się nazbierać dodatkowe 100 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj.


Regulamin promocji 220 zł z kontem 360.

Regulamin promocji Wrzesień z kartą kredytową Mastercard Millennium.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

220 zł za konto plus 70 zł dla dziecka oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.