200 zł za konto w Credit Agricole w nowej edycji promocji Korzyści dla Ciebie

W Credit Agricole jak co pewien czas postanowił przedłużyć swoją promocyjną akcję Korzyści dla Ciebie w ramach której można otrzymać solidną premię za otwarcie konta w tym banku. Z końcem sierpnia pojawiła się kolejna akcja, dzięki której otrzymuje się do 200 zł za konto w Credit Agricole. Niestety tej dobrej akcji promocyjnej nie można połączyć z programem poleceń. Do nowej edycji promocji można przystąpić przez kolejne 3 miesiące, tj. do 30.11.2020 r. a warunki zmieniły się w niektórych aspektach – zostały dodane nowe możliwości ale i ważne ograniczenie. Dodatkowo można otrzymać stawkę 3% na Koncie Oszczędnościowym


Zasady karencji dla powracających klientów są takie same – z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.04.2018 r. nie posiadały w Credit Agricole Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP. Nie mogą z akcji skorzystać osoby, które korzystały z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku. Choć ja pomimo takiego ograniczenia w jednej z poprzednich akcji premię kolejny raz w tamtym roku otrzymałem. Można więc ryzykować. Konto dla Ciebie można otworzyć przez internet, telefonicznie lub w placówka CA, ale premia za przeniesienia konta ograniczona została do placówek CA. Na początku należy wybrać jeden z rodzajów premii oraz zapewnić stałe wpływy na konto. Najpopularniejsze Konto dla Ciebie staje się darmowe po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej).


200 zł za przeniesienie konta osobistego

Ten rodzaj premii obecnie obowiązuje tylko w placówkach Credit Agricole. Aby otrzymać premię 200 zł za przeniesienie konta należy w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy o konto w Credit Agricole złożyć  wniosek wraz z upoważnieniem CA o przeniesienia konta z innego banku. Wniosek ten powinien zawierać nazwę banku, pełny numer rachunku, dyspozycję jego zamknięcia oraz nazwę i adres instytucji, którą należy zawiadomić aby przelewała na nowe konto wynagrodzenie (lub inne świadczenie). Jeżeli na przeniesione konto zostaną zaksięgowane wpływy w wysokości 1.000 zł przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe to naliczy się premią 100 zł. Jeżeli wpływy te będą wynosić 3.000 zł to premia wyniesie 200 zł. Premia zostanie wypłacona pod koniec następnego miesiąca, po zaksięgowaniu trzeciego wpływu o odpowiedniej wartości.

Podpisy na wniosku powinny być takie same jak w banku, do którego zostanie wysłany wniosek o zamknięcie dotychczasowego banku. Wpływy na konto to suma wpłat gotówkowych i przelewów – nie liczą się przelewy z naszych kont nawet w innym banku. Nie muszą być to wpływy z wynagrodzenia, może być przelewy np. od żony/męża/siostry/kolegi/Revolut. Pierwszy wpływ powinien nastąpić w miesiącu następnym po otwarciu konta. Co ważne liczą się wpłaty gotówkowe – można sobie wypłacać pieniądze i wpłacać we wpłatomacie w razie potrzeby.


200 zł za płatności mobilne i płatności kartą

W przypadku wybrania tej premii otrzymuje 5% zwrotu za płatności BLIKem lub płatności kartą dodaną do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Dodatkowo otrzymuje się 2% za płatności „standardową” kartą debetową. Maksymalnie możemy w ten sposób otrzymać 16,67 zł miesięcznie i 200 zł w ciągu roku. Łatwo wyliczyć, że wystarczy wydawać w ten sposób 333 zł miesięcznie BLIKem i/lub telefonem aby otrzymać maksymalną premię. W z płatności promocyjnych wyłączone są transakcje finansowe i te dotyczące kasyn – szczegóły poniżej artykułu. Aby otrzymać premię należy wykonać co najmniej 3 takie transakcje (lub po prostu kartą) i zapewnić wpływy na konto w Credit Agricole (spełniające powyżej opisane warunki) na kwotę co najmniej 1.000 zł. Premia będzie wypłacana do końca następnego miesiąca.


200 zł za płatności CAsaver

Premia ta związana jest z usługą zaokrąglania do góry wykonywanych płatności bezgotówkowych – zaokrąglenia wędrują na konto oszczędnościowe. Najlepiej oczywiście wybrać zaokrąglenie do 5 zł i płacić np. 5,01 zł kartą. Bank zaokrągli nam kwotę do 10 zł, doda nam od pozostałych 4,99 zł odłożonych na konto oszczędnościowe dodatkowe 50% premii. Wystarczy więc dobrze rozplanować zakupy i tylko od 7 do mniej więcej 10 takich transakcji. Maksymalnie można otrzymać 16,67 zł miesięcznie i 200 zł rocznie. Warunek otrzymania tej premii to zasilenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole kwotą 1.000 zł oraz wykonywanie transakcji bezgotówkowych w kwocie co najmniej 200 zł w każdym miesiącu. Premia będzie wypłaca pod koniec każdego miesiąca przez kolejne 12 miesięcy.


<<< Wniosek o konto w Credit Agricole można złożyć tutaj>>>

200 zł za konto w Credit Agricole w nowej edycji promocji Korzyści dla Ciebie


Dodatkowo można otrzymać stawkę 3% na 3 miesiące do kwoty 20.000 zł na koncie oszczędnościowym w ramach oferty Na start. Taka stawka obowiązuje klientów, którzy od 01.04.2018 r. nie posiadali konta osobistego. Obowiązuje nietypowa już, bardzo rzadko spotykana – kwartalna kapitalizacja odsetek. Niestety oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych po okresie promocji jest prawie żadne… Niestety także akcji już nie można połączyć z programem poleceń.


Podsumowując w ramach trochę zmienionej akcji promocyjnej można otrzymać 200 zł za konto w Credit Agricole. Najłatwiejsze jest przeniesienia konta ale trzeba pojawić się w placówce Credit Agricole. Należy też uważać na definicję wpływów – konto, z którego przyjdzie ewentualny przelew nie powinno należeć do nas. Ale to jest stosunkowo łatwe do ominięcia. Co ważne – konto w Credit Agricole staje się bezpłatne po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej i zasileniu kwotą 1.000 zł. Wszystkich zainteresowanych nową promocją i premią do 200 zł za konto w Credit Agricole zapraszam na stronę promocji tutaj:

200 zł za konto w Credit Agricole w nowej edycji promocji Korzyści dla Ciebie


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

200 zł za konto w Credit Agricole plus 50 zł z polecenia


Regulamin Promocji Korzyści dla Ciebie – jesień 2020.

Lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunków.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, doładowań portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.