220 zł za konto oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Bank Millennium znany jest z promowania solidną premią swojego Konta 360 º jak też i karty kredytowej. Z takim okazji można skorzystać i teraz bo w sierpniu można otrzymać w sumie 220 zł za konto i 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium. Premia za konto przeznaczona jest dla nowych i niektórych powracających klientów, z kolei premię za kartę kredytową można dostać jedynie będąc już klientem tego portugalskiego banku. Obie akcje trwają do końca sierpnia a ich warunki są bardzo łatwe do spełnienia. W obu akcjach są limity nagród ale jeszcze się nie zdarzyło żeby zostały wyczerpane. Co ważne – są też notorycznie i systematycznie powtarzane.


Premię za założenie konta osobistego w Banku Millennium mogą mogą otrzymać osoby, które na dzień 03.07.2020 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Niestety eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy raz. Należy pamiętać, że nie tak dawno Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Osoby, które już otrzymały kiedyś premię za otwarcie konta w Banku Millennium mogą jeszcze skorzystać z 6 edycji programu poleceń i otrzymać do 80 zł. O tej akcji pisałem tutaj:

220 zł za konto oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Aby otrzymać 220 zł za konto w Banku Millennium należy:
  • Złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Do 30.08.2020 r. zawrzeć umowę o Konto 360º (lub Konto 360º Student) wraz z kartą debetową z Bankiem Millennium.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Do 30.08.2020 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
  • W miesiącach: wrześniu, październiku i listopadzie zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
  • W miesiącach: wrześniu, październiku i listopadzie wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
  • Do 31.12.2020 r r. nie rozwiązywać umowy oraz odebrać wypłaconą na konto osobiste premię w wysokości 200 zł.
  • Do 30.09.2020 r. otrzymanie sms-em kodu w wysokości 20 zł na zakupy dokonane na goodie.pl (po użyciu kodu saldo zostanie zwiększone o 20 zł).

<<<Strona promocji 220 zł za konto w Banku Millennium >>>

220 zł za konto oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Aby otrzymać premię wystarczy kilka zasileń (mogą być one ze swojego konta w innym banku) oraz kilka transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 kolejnych miesięcy (ale innych niż zasilenia revolut czy kasyna internetowe). Dzięki tym działaniom nie ma opłat za konto. Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Jeden z dodatków to Konto Oszczędnościowe Profit ze stawką 1% na 2 miesiące do 100.000 zł. Wszystkich zainteresowanych nową promocją i premią do 220 zł za konto osobiste konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

220 zł za konto oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Druga promocja Banku Millennium to akcja, w której można otrzymać 300 zł na zakupy z eKartą goodie. Właściwie tak jak poprzednio otrzymuje się 300 zł na Goodie do wydania przez rok przy pomocy Google Pay lub Apple Pay. Standardowo warunki akcji to zawnioskowanie online o odpowiednią kartę i wydanie 3 razy po 200 zł w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Akcja skierowana jest do dotychczasowych klientów Banku Millennium ponieważ aby złożyć promocyjny wniosek należy posiadać konto osobiste.

Nie zmienił się okres karencji – promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2018 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba otrzymać kartę z limitem minimum 3.000 zł (lub z limitem 5.000 zł dla kart Gold jak też 20.000 zł dl kart Platinum).

Aby otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  • Zawnioskować o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł (lub 5.000 zł dla kart Gold).
  • Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w kwocie 250 zł we wrześniu, październiku i listopadzie.

220 zł za konto oraz 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Nagroda za udział w promocji to m.in. cyfrowy kod na eKartę podarunkową w aplikacji Goodie o wartości 300 zł którą będzie można wykorzystać sklepach stacjonarnych i internetowych przy użyciu aplikacji Google Pay lub Apple Pay (płatności zbliżeniowych). Kod zostanie wysłany w formie sms-a na podany numer kontaktowy do końca roku, tj. 31.12.2020 r. W celu odbioru i aktywacji eKarty podarunkowej należy wpisać cyfrowy kod w aplikacji Goodie w polu „Użyj kodu” (wewnątrz zakładki „Więcej” lub „Profil” w zależności od wersji aplikacji) lub na mobilnej stronie internetowej www.goodie.pl/kody. Czas na aktywację kodów w aplikacji Goodie wynosi 60 dni a eKarta będzie ważna przez kolejne 12 miesięcy.

Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował 3% zwrotu za wszystkie transakcje przez 3 miesiące dzięki czemu udało mi się nazbierać dodatkowe 100 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj, a na karcie kredytowej Alfa tutaj.


Regulamin promocji Poczuj swobodę i zyskaj.

Regulamin promocji Wakacje z kartą kredytową Millennium.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

aktualne promocje bankowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.