150 zł za konto w Banku Pekao SA + program poleceń

Bank Pekao SA od poprzedniego roku znany jest z promowania (za premię oczywiście) swojego konta osobistego. Po zakończeniu jednej akcji wystartowała kolejna akcja promocyjna o niezmienionej, długiej i skomplikowanej nazwie: Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja II dzięki której ponownie można otrzymać do 150 zł za konto osobiste w Banku Pekao. Premię 100 zł można otrzymać za otwarcie konta, kolejne 50 zł za rejestrację karty w programie Mastercard oraz dodatkowo 2% na na koncie oszczędnościowym do 20.000 zł na 4 miesiące. Warunki się praktycznie nie zmieniły i są bardzo łatwe do spełnienia. Nowa promocja trwa do 30.09.2020 r.

Pozostał taki sam okres karencji –  do akcji mogą przystąpić osoby, które w okresie od 01.01.2019 r. do 30.06.2020 r. nie posiadały w Pekao SA rachunku płatniczego i/lub lokaty terminowej. Konto zakłada zakłada się za pomocą tzw. biometrii – na selfie.

Aby otrzymać premię 100 zł za konto osobiste w Banku Pekao należy:
 • Od dnia przystąpienia promocji do końca następnego miesiąca i przez 3 kolejne miesiące (czyli 4 miesiące):
  • zapewniać wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł (najlepiej spoza Pekao SA),
  • wykonywać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową,
  • logować się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Warunki trzeba spełniać więc przez kolejne 4 miesiące. Jeżeli warunki promocji zostaną spełnione do końca listopada, to premia wpłynie do końca grudnia. I z kolei jeżeli warunki zostaną spełnione do końca grudnia, to premia wpłynie do końca stycznia. W przypadku spełnienia warunków promocji do końca stycznia premia zostanie wypłacona do końca lutego. Tym razem można też otworzyć konto oszczędnościowe na 2% do 20.000 zł na 120 dni (4 miesiące).

Dodatkowo jeżeli wybierzemy kartę Mastercard i do 30.09.2020 r. zarejestrujemy ją w programie Bezcenne Chwile otrzymamy 1.000 punktów powitalnych. Dodatkowo 2.400 punktów dostaje się za zalogowanie w aplikacji mobilnej PeoPay. Daje to już 3.400 punktów wartych około 50 zł. Promocyjne punkty będą dostępne maksymalnie po 30 dniach od daty spełnienia warunków i będą ważne przez 6 miesięcy. Punkty te można wymienić na nagrody o wartości około 50 zł.

<<<Strona promocji do 150 zł za konto osobiste w Banku Pekao SA>>>

150 zł za konto w Banku Pekao SA + program poleceń


Dodatkowo można skorzystać z polecenia konta osobistego w Pekao SA przez rodzinę czy znajomych. Wtedy osoba polecająca ma szansę otrzymać 100 zł. Niestety osoba polecona nie otrzymuje nic. Wystarczy przy otwarciu wpisać odpowiedni kod polecenia. Osoba polecająca i polecona powinny mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe, zasilić swoje konto kwotą minimum 500 zł, wykonać jedną transakcję bezgotówkową lub PeoPay oraz logować się do tej aplikacji. Osoba polecona musi spełnić te same warunki a spełni je z pewnością w ramach promocji za nowe konto. Warunki należy spełnić do 31.01.2021 r. a wypłata premii nastąpi do końca następnego miesiąca. Można tak otrzymać aż do 1.500 zł za polecenia kont w Banku Pekao SA. Osoba polecająca powinna zarejestrować się tutaj.


Konto osobiste w banku Pekoa SA należy za pomocą selfie i weryfikację przez stronę internetową czy mobilnie (np. po ściągnięciu i zainstalowaniu PeoPay). Jeżeli będziemy próbowali założyć konto całkowicie online i coś pójdzie nie tak (np. weryfikacja tożsamości) to możemy dokończyć proces w placówce i mimo to warunek też zostanie uznany za spełniony. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne – staje się bezpłatne po wykonaniu warunków promocji (osoby do 26-go roku życia nie muszą robić nic). Wystarczy przelew na 500 zł i jedna operacja kartą Mastercard. Jednak jak przy zakładaniu konta wybierze się kartą Viva trzeba zrobić 4 płatności bezgotówkowe inaczej zapłacimy 9,99 zł. Karta Visa we wniosku podstawiała się ostatnio automatycznie – należy to zmienić jak się chce. Wszystkich zainteresowanych nową promocją zapraszam stronę promocji tutaj:

150 zł za konto w Banku Pekao SA + program poleceń


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
 • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
 • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 3 zł) przy karcie Mastercard.
 • 0 zł za obsług karty po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych (inaczej 9,99 zł) przy karcie Visa.
 • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej.
 • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Pekoa.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Mastercard.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Visa. Po zasileniu kwotą 5.000 zł wszystkie wypłaty są darmowe.

Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja II.

Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja III”.

Regulamin programu poleceń Polecam Przekorzystne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.