300 zł na Goodie za kartę kredytową w Banku Millennium

W dniu wczorajszym skończyła się w Banku Millennium promocja z nagrodą 300 zł za kartę kredytową. Bez zbędnej zwłoki została ogłoszona nowa akcja pod tytułem Odbierz kartę Goodie dzięki której tym razem można otrzymać kartę podarunkową w aplikacji Goodie o wartości 300 zł. Czyli w praktyce otrzymuje się 300 zł na Goodie do wydania przez rok przy pomocy Google Pay lub Apple Pay. Warunek to zawnioskowanie o odpowiednią kartę i wydanie 3 razy po 200 zł w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Standardowo akcja skierowana jest do dotychczasowych klientów Banku Millennium ponieważ aby złożyć promocyjny wniosek należy posiadać konto osobiste. A te można obecnie otworzyć z premią 200 zł – szczegóły tutaj. A właściwie obecnie 220 zł.

Nie zmienił się okres karencji – promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2018 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba otrzymać kartę z limitem minimum 3.000 zł (lub z limitem 5.000 zł dla kart Gold). Pula promocyjnych wniosków została ograniczona do 10.000 sztuk co z pewnością nie zostanie osiągnięte.

300 zł na Goodie za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  • Zawnioskowanie o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł (lub 5.000 zł dla kart Gold).
  • Wykonywanie transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK w kwocie 200 zł w 3 kolejnych okresach:
    • Dla kart wydanych na postawie wniosków złożonych w czerwcu: w lipcu, sierpniu i wrześniu.
    • Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w lipcu: w sierpniu, wrześniu i październiku.

300 zł na Goodie za kartę kredytową w Banku Millennium

Nagroda za udział w promocji to m.in. cyfrowy kod na eKartę podarunkową w aplikacji Goodie o wartości 300 zł którą będzie można wykorzystać sklepach stacjonarnych i internetowych przy użyciu aplikacji Google Pay lub Apple Pay (płatności zbliżeniowych). Kod zostanie wysłany w formie sms-a na podany numer kontaktowy do końca października lub listopada (w zależności kiedy zawnioskowaliśmy o kartę). W celu odbioru i aktywacji eKarty podarunkowej należy wpisać cyfrowy kod w aplikacji Goodie w polu „Użyj kodu” (wewnątrz zakładki „Więcej” lub „Profil” w zależności od wersji aplikacji) lub na mobilnej stronie internetowej www.goodie.pl/kody. Czas na aktywację kodów w aplikacji Goodie wynosi 60 dni a eKarta będzie ważna przez kolejne 12 miesięcy.

Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował 3% zwrotu za wszystkie transakcje przez 3 miesiące dzięki czemu udało mi się nazbierać dodatkowe 100 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj, a na karcie kredytowej Alfa tutaj.


Szczegóły akcji 220 zł za konto w Banku Millennium tutaj:

300 zł na Goodie za kartę kredytową w Banku Millennium


REGULAMIN PROMOCJI Odbierz kartę Goodie.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.