300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium

Do oferty Banku Millennium w dniu dzisiejszym po krótkiej przerwie powróciła promocja, w ramach której można otrzymać solidną premię za kartę kredytową. Właśnie wystartowała promocja Korzystasz-zyskujesz dzięki której tym razem można otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium. A właściwie można otrzymać 3 bony na Allegro. Aby otrzymać premię należy wydać kartą 600 zł w ciągu kilku miesięcy. Promocja skierowana jest do dotychczasowych klientów Banku Millennium ponieważ aby złożyć promocyjny wniosek należy posiadać konto osobiste. A te można obecnie otworzyć z premią 200 zł – szczegóły tutaj. Akcja trwa do 16.06.2020 r.

Akcja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2018 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. To przesunięcie karencji dokładnie o rok. Trzeba wziąć kartę z limitem minimum 3.000 zł (lub z limitem 5.000 zł dla kart Gold). Pula promocyjnych wniosków została ograniczona do 7.000 sztuk.

300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  • Zawnioskowanie o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł (lub 5.000 zł dla kart Gold).
  • Wykonywanie transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK w kwocie 200 zł w 3 kolejnych okresach:
    • Dla kart wydanych na postawie wniosków złożonych w maju: w czerwcu, lipcu i sierpniu
    • Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w czerwcu: w lipcu, sierpniu i wrześniu.

300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium

Karta podarunkowa o wartości 100 zł zostanie wysłana w formie sms na nr telefonu do kontaktu do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnieniu warunków. Będzie ona ważna do 01.07.2021 r. Można otrzymać oczywiście 3 takie karty. Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował 3% zwrotu za wszystkie transakcje przez 3 miesiące dzięki czemu udało mi się nazbierać dodatkowe 100 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj, a na karcie kredytowej Alfa tutaj.


Szczegóły akcji 200 zł za konto w Banku Millennium tutaj:


REGULAMIN PROMOCJI Korzystasz-zyskujesz.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.