Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,50% w nowej edycji promocji

W dniu dzisiejszym pojawiła się nowa, czwarta już edycja promocji Konto Mega Oszczędnościowego zgodnie z którą można wpłacić do Alior Banku nowe środki i otrzymać bardzo solidne, wysokie oprocentowanie. A konkretnie obecnie Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku oprocentowane jest stawką 2,50% do kwoty 100.000 zł na 3 miesiące. Warunek oprócz wpłaty nowych środków to otrzymanie jednorazowego wpływu na konto osobiste w wysokości 1.500 zł miesięcznie z kont w innych bankach albo konta firmowego w Alior Banku. Osoby bez stałych wpływów otrzymują oprocentowanie w wysokości 1,70%. Oprocentowanie standardowe i nadwyżka ponad 100.000 zł to tylko 0,50% lub 0,30%. Nowe środki na Konto Mega Oszczędnościowe można wpłacić na do 10.05.2020 r.

Należy zwrócić uwagę na które konto oszczędnościowe wpłaca się swoje oszczędności. Dotychczasowi klienci powinni Konto Mega Oszczędnościowe założyć przez internet lub w placówkach Alior Banku. Wpłata na stare konto (Konto Mocno Oszczędnościowe) nie przyniesie wyższego oprocentowania. Nowe środki to obecnie nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 31.01.2020 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące od daty wpłaty nowych środków. A może być to ostatnia szansa na otrzymanie tak wysokiego oprocentowania bo już bo dzisiaj ponownie główne stopy procentowe spadły o 0,50% do historycznie niskiego poziomu.

Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,50% w nowej edycji promocji

Prowadzenie Konta Mega Oszczędnościowego jest bezwarunkowo bezpłatne, standardowo bezpłatny jest też jeden przelew i wypłata gotówkowa w miesiącu kalendarzowym (kolejny kosztuje 10 zł) oraz wszystkie przelewy na konto osobiste w Alior Banku. Posiadacze konta osobistego w Alior Banko otrzymają jako jeden z bonusów podwyższone oprocentowanie na „zwykłym” koncie oszczędnościowym do 3% do kwoty 20.000 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł, pozostali klienci 2%. A warto się zainteresować ofertą Alior Banku bo w akcji Money Mania do 30.04.2020 r. można otrzymać premię w wysokości 200 zł. Wszystkich zainteresowanych tą akcją zapraszam do mojego artykułu tutaj:

Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,50% w nowej edycji promocji


Regulamin Promocji Konto Mega Oszczędnościowe – 4 edycja.

Tabela oprocentowania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.